reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe skarby :)

SIABA ja ostatnio tez sobie pozwalam, w piatek tez wychodze, ale tylko na wieczor do kina i tez tatus bedzie dyzurowal, zreszta pierwszy raz...
 
reklama
SIABA byliśmy w Darłówku.
A co do wychodzenia.....ja jakiś miesiąć temu wrwałam się na dyskoteke....Tyle że położyłam Damiana spać i poszłam.Mój Paweł siedział z Damianem.Takie wyjście to fajna sprawa ;)
 
Witam!!!
No mogę juz powiedzieć Nicole raczkuje! I to na całego!!! Uh biega po całym domu hihi.. :)
Wciąz mamy przeboje w nocy.. no ale liczę że to minie tylko to mnie potrzymuje przy życiu :) w środe idziemy do pediatry... ciekawe ile mój maluch już urósł.
A teraz pytanko, powiedzcie mi jakiego fotelika używacie dla waszych maluchów??
Mi się podoba UNIMAX i Chicco Key1. Moze któraś z was ma taki???
U nas gorączka od rana.. także potem uciekamy na spacerek :)
 
Witajcie,

Dzis to chyba nigdzie nie wyjdziemy. Na dworze "koniec swiata"; wieje strasznie i pada, czasem nawet przejdzie grad. Dzis chyba wroce do werandowania :/
 
Hip hip huraaaa dla Nicole !!!!

Dobrze słyszec ze ktos juz miął czas wypoczać i szkoda ze u niektórych pada :(

u mnie na północy pogoda dopisuje w jeziorach woda 21 powietrze 35 i do tego przyjemny wiaterek.
Mitu zaczyna raczkowac ;D- na strasznie poobijane kolana. w sobotę po raz 1 kompał sie w jeziorze był zachwycony ;D

a tak wogule to został na wakacjach u babci
ja i Andrzej mamy urwanie głowy w pracy wiec postanowilismy sprobowac i dzis zostawilismy małego do piątku u babci zobaczymy jak nam taka rozłąka zrobi.
Do babci mamy 100 km wiec jakis 2 godzinki gdyby cos sie działo.
przygotowywalismy sie do tego juz od 2 tygodni mały spedzał całe dnie z Babcia a ostatnio to babcia kładła go spac na noc.
prawde mowic juz powoli zaczynam za min tesknic.

co do fotelika to kupilismy ostatnio Ramatti to polska firma podobno bardzo dobra, na spory i bezproblemowy zakres regulacji siedziska, i pasy które mozna łatwo zapiąc wiercącemu sie maluchowi
Michał jest nim zachwycony zero marudzenia przy wsiadaniu.

ostatnoi trafiłam na stonę hurtowni w Szczecinie -TATo - znalazłam tam wiele ciekawych informacji o produktach dla dzieci może komus jeszcze sie przyda :D
www.tato.pl
prosiłam ich o informacje i dostałam bardzo miła odpowiedz ;D

pozdrowienia dla wszystkich mam i małych dzielnych zdobywców

 
JEDNO PYTANKO DO MAM - PRÓBUJECIE JUŻ Z NOCNICZKIEM BO JA SIĘ WŁAŚNIE ZASTANAWIAM CZY NIE KUPIC ?
 
Sonie sadzam juz od prawie trzech miesiecy i nie sadze bybylo to za wczas. Od trzech miesiecy mialam tylko jedna kupke w pieluszce - bylam na dzialce, tak zawsze daj mi znac.
Uwazam, ze im wczesniej tym lepiej, Sonia lubi byc chwalona, a jak zrobila cos do nocnika, to bilysmy brawo i polubila nocnik, nie wiem, czy w pozniejszym czasie poszloby mi tak latwo przekonac ja do nocnika
 
ankapa Pochodzisz ze Szczecina??? Ja dość często tam bywam moi 3 bracia tam mieszkają:D ja pochodzę z Chojnic no ale tam często bywam, a w tym roku pojadę jeszcze do Białegostoku bo mój mąż z tamtąd pochodzi. Jeszcze nigdy tam nie byłam :p
A co do nocnika.. to ja jeszcze nie próbowałam ale z nam mame której dzidzia robi tak jak SONIA na nocniczek. takze cos w tym jest ale ja jeszcze sie wstrzymam.. chyba :).
 
Kurcze sandros no to super masz:) Ja chyba też Damiana zaczne sadzać już na nocnik.
Fotelik mamy Ramatti jak ankapa.Służy nam od początku, ale chyba czas pomyśleć o zmianie...bo mały się ciągnie do siadania w tym foteliku.
 
reklama
Moniaa jestem z Wejherowa a pracuje w Gdyni, wiec masz do mnie blizej ;D

my jeszcze nie probowalismy nocnika moze czas zacząc? ale zazdroszcze ci Sandros ze masz to juz za sobą

Ramatti mamy od tygodnia ten 9-15 kg i jak narazie polecam

przezyłam 1 noc bez młodego nie było tak zle po raz pierwszy przespałam cała bez tych małych przerw na piojenie młodego ;)
babcie twierdzi ze tez miała spokojna noc mały nie teskni jeszcze
pierwsza doba za nami jeszcze tylko 4

w trojmiescie znowu grzeje słonko
zycze wszystkim miłego dnia
Anka
 
Do góry