reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy na zakupach

o marand - jakoś wcześniej mi uciekł Twój post, przepraszam
ja nie zmywałam bephantenu i teraz położna też powiedziała, że nie trzeba, ale ja kupiłam i tak medelę, więc zmywać nie muszę, to czysta lanolina i jest też dobra na wysuszone wargi czy nosek po katarze dla maluszka

ja też kupiłam medelę więc mam problem z głowy, ale tak jak piszesz że kiedyś nie było trzeba, rozmawiałam z siostrą i ona 4 lata temu używała i mówiła że nie zmywała, ale teraz na ulotce jest napisane żeby zmywać przed karmieniem, więc nie wiem czy się skład zmienił czy tylko ulotkę wymienili
 
reklama
krak- zakupy super
jutrzenko- jesli nie ma w opcjach dostawy piszesz pytanie do sprzedającego, ja pĺacę przez alegro i tam jest opck inne przedmioty do wspólnej zapłaty i zaznaczasz je, wychodzi też kwota za dostawę i wybierasz ź liśty albo wpisujesz umówioną mailowo
edit
marand - o widzisz, a mi teraz połoźna mówiła, że nie trzeba zmywać, może nie czytała nowej ulotki?
 
Ostatnia edycja:
Jutrzenko co do kosztów dostawy to jest tak jak pisze Mina. Co do samego płacenia to ja korzystałam z opcji koszyka. Tzn. nie klikałam za każdym razem "kup teraz" tylko "do koszyka". Jak już miałam wszystko co chciałam to wchodziłam w koszyk, zaznaczałam wszystko i klikałam wtedy kup teraz. System przekierowuje wtedy automatycznie na stronę formularza dostawy i płatności, gdzie masz łączny koszt wszystkich zakupów, wybierasz formę i koszt dosatwy, zostawiasz wiadomość dla sprzedającego np. z kolorami czy rozmiarami produktów, ustalasz adres wysyłki i możesz stamtąd zapłacić poprzez PayU - idzie to wtedy jako wpłata łączna od ciebie. I tyle.
 
Sonka a czym sie rozni to place z allegro od normalnie zrobionego przelewu

sorry ze tak glupio pytam ale rzadko kupuje na allegro, raczej pojedyncze rzeczy
 
jutrzenko! to się nazywa teraz PayU, Ty płacisz, przekierowuje ąie do Twojego banku, robisz przelew, tylko dane wskakują automatycznie a sprzedawca ma od razu info, źe zapłacone i moźe wysyłać towar sorry za literówki, nadaję z kom
 
Emotion ja ten kosz kupiłam za 5zł więc nie szkoda mi było :-D
Chyba ze tak :D
Ja kupilam wczoraj kombinezon, taki zeby sie nazywalo i dzidziolek mial w czym ze szpitala wyjsc
A tak to nic nie kupilam wiele bo maz kaca mial i gomeczyc sklepami nie chcialam i wiekszosc zapomnialam - moze to i lepiej bo mniej wydalam :D

Jutro musze jeszcze kocyk 'dziurkowany' kupic bo sie polozna tutaj trzepia zawsze o kocyki.
 
fajnie że piszecie o lampkach /projektorach/pozytywkach
ja kupię kiedy Kaj wróci od dziadków, chciałabym żeby to on wybrał wzór - niech ma udział w przygotowaniach dla siostry.

Tylko ciągle nie mam pomysłu na prezent od siostry dla niego: chciał grę "spadające małpki" nie jest droga i chyba mu kupię.
 
fajnie że piszecie o lampkach /projektorach/pozytywkach
ja kupię kiedy Kaj wróci od dziadków, chciałabym żeby to on wybrał wzór - niech ma udział w przygotowaniach dla siostry.

Tylko ciągle nie mam pomysłu na prezent od siostry dla niego: chciał grę "spadające małpki" nie jest droga i chyba mu kupię.
Sama się cieszę na Wasze buszowanie po sklepach :-)
Gry nie znam, ale brzmi dobrze. Kupuj ;-):tak:
 
reklama
Spadające małpy są fajne,grałam kilka razy z bratanica M:-)
Ja nie mam pojecia w czym dziecko bedzie spac,jakoś te śpiworki też wydaja mi sie duże i sie boje czy mały sie nie wsunie do niego.na razie chyba tylko becik a potem kocyk.
 
Do góry