reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

fajnie że piszecie o lampkach /projektorach/pozytywkach
ja kupię kiedy Kaj wróci od dziadków, chciałabym żeby to on wybrał wzór - niech ma udział w przygotowaniach dla siostry.

Tylko ciągle nie mam pomysłu na prezent od siostry dla niego: chciał grę "spadające małpki" nie jest droga i chyba mu kupię.

My mamy Spadające Małpki i to super gra :-) Olek ogólnie bardzo lubi gry więc mamy ich sporo i w sumie z każdej jesteśmy zadowoleni bo gramy całą rodzinką.
I mam taki sam dylemat co mu kupić od siostrzyczki. Niby najbardziej interesuje się strażą pożarną ale z tego ma już chyba wszystko co możliwe.

przybornik - z niego zrezygnowałam już przy Olusiu bo i tak wszystko to trzymam w szafeczkach

śpiworka na razie nie mamy i nie wiem czy będę kupowała. Olek jak był maleńki to spał w rożku, a potem już w nic go nie wkładałam. Chociaż tym razem zastanawiałam się nad czymś takim

Azorek, a lampeczka wydaje się bardzo fajna :-)
 
reklama
Ja przybornik kupiłam - u dwóch przyjaciółek się sprawdził i bardzo go chwaliły. Poza tym przy łóżeczku nie będę mieć pod ręką żadnej komody czy półki. Z tą cyrkulacją powietrza to też bez przesady - na początku materacyk jest wysoko i wątpię, żeby ten przybornik jakoś znacząco ograniczył dostęp powietrza :cool2:

Co do spania, to ja planuję na sam początek rożek i otulaczyk, a potem mam kupione śpiworki - jeden malutki, a drugi ciut dłuższy. Z tego malutkiego nie ma szans, żeby się dziecko wysmyknęło ;-)

Natomiast w dalszym ciągu szukam fajnej wanienki - potrzebuję najprostszą krótką, z odpływem i termometrem, bez wbudowanej foczki, pod którą będzie pasował zwykły, metalowy, składany stelaż. I nijak nie mogę znaleźć odpowiedniej....
 

azroku super zakupy bardzo podoba mi się ten wełniany pajacyk
cudaśne po prostu

krak super zakupki a kaczusiowy ręcznik bomba


co do majtek siatkowych to polecam tylko takie nie duży wydatek a są niezastąpione

co do walizki to mam spakowaną oprócz kosmetyków bo to wsadzę przed samym wyjazdem i rzeczy dla dzidzi są w komodzie ale ułożone na kupce tak żeby tylko wsadzić do walizki
 
MAlinova to nie taka gra. Skaczace zabki sa z takim duzym drzewem a spadajace malpki tez z drzewem

my mamy i skaczace zabki, spadajace malpki (ta tansza wersja kupiona w Tesco), piranie atakuja, o rety krety. Wszystkie sa fajne.

fajne te rzeczy pozakujecie. Ja musze cos wymyslic dla siostry bo pyta co kupic.
Wiekszosc dzis kupilam sama albo moja mama i teraz mam dykemat.
Chyba powiem jej o nowym przewijaku bo mam ten co dla Kuby ale on byl po R brata corce i pekniete jest ta ceratka i tak mysle ze teraz przy uzywaniu pewnie wiecej peknie i jak im potem oddam. To wole kupic sobie nowa i dac im potem nasza.

Ewentulanie moze jakas lampke wlasnie

potem wkleje moje zakupy bo wreszcie wiekszosc mam :tak:
 
Aguga, Mina podacie jakieś linki do tych spadających małpek ?
Ja tez się zastanawiałam co na prezent kupić dla Mikołaja od braciszka :tak:
 
aguga dzięki właśnie sobie oglądałam i się zastanawiałam czy będzie ok ale skoro polecasz to już zamawiam :-)
U nas leży na półce teraz,ale swego czasu była układana kilkadziesiąt razy w ciągu dnia i nic się nie odkształcało ,nie pękało itd. Jak sobie A o nich pomyśli to ściągamy i gramy.
 
reklama
Vibeke ten otulaczek z motherhooda widziałam, ale mnie nie przekonuje, taki jakiś za malusi :-D
a w tym co wrzuciłam świetne jest to, że ma otwory np. na pasy do fotelika. chyba go dziś zamówię...

co do lampki tej i jej bezpieczeństwa widziałam ją jakiś czas temu w jakimś programie Pawła Zawitkowskiego gdzie ją testował (ten taki sensowny koleś od dzieci ;-)). powiedział, że się w ogóle nie nagrzewa i generalnie był nią zachwycony choć wygląd go nie przekonywał. a wczoraj udało mi się ją znaleźć dopiero no i wygląd mi nie przeszkadza gorzej z tą ceną :-p.
 
Do góry