reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
Ale super ubranka kupiłyście, z pojazd dla maluszka wymiata :-D jest po prostu świetny :tak:
A ja nadal dzielnie sie trzymam. Tak jak postanowiłam (choć miałam chwile słabości) nic nowego nie kupiłam :sorry: i czekam do wtorku :-)
 
jutrzenka, the white one super ciuszki, slodkosci:tak:
Mamba fura-kołyska po prostu wymiata, jeszcze takiego czegos nie widziałam.

Ja juz zakupilam kilka rzeczy dla córeczki ale teraz postanowiłam sie wstrzymac i musze przejrzec najpierw ciuszki po synku co mozna wykorzystać a potem wróce do zakupowego szaleństwa.Chyba ze jakas śliczna sukienusia sie trafi to sie nie potrafie oprzec:-) no ale tego napewno w synka ciuszkach nie znajdę.
 
The_white_one śliczne ciuszki,sukieneczki dla córci też urocze aż chce się maleńkiej księżniczki w domku.
Mamba pojazd cudny
Jutrzenka i chłopczyk i dziewczynka pięknie będą wyglądać w tych śpioszkach.

Do mnie dzwoniła siostra m i ma dla mnie kartony ponad 20kg z ubrankami i zabawkami dla maluszka
 
the_white_one te sukieneczki... po prostu podbiły moje serce :-)
Jutrzenka - cudowności :-D
Mamba_2008 - no mistrzostwo świata :D Kiedyś na mieście widziałam parę z wózkiem w takim stylu.. coś wspaniałego :)
Eliana - ja również usilnie nie chciałam jeszcze niczego kupować , bo tak sobie postanowiłam, ale przyszła babcia , czyli moja mama nie wytrzymała i tym samym mam śpioszki , czapeczkę i skarpetki :)
Zdjęcia wieczorem :D
 
dobrze ze sie ze mna zgadzacie w kwesti spiochow :-D

ja tez mam jakies ciuszki po Kubie ale takie bardziej na wyjscie, tzn dzinsy, bluzeczki, bluzy itp.
Spiochow, kaftanikow czy body takich na poczatek mu nie kupowalam bo R brat mial corke 7 m-cy starsza i sporo takich ciuszkow unisex wyszperalam to juz nie wydalam kasy. Ale teraz wyprawke do szpitala chce kupic nowa, tzn jakies 4-5 kompletow.
A w wakacje zaczne przegladac to co mam i zobaczymy. Body mam napewno takie ze dla kazdej plci beda ok.

A zreszta jak bedzie corka to moze uda nam sie skorzystac z tych ciuszkow po corce R brata tylko narazie ona je dala swojej siostrze ale ona juz urodzila w sierpniu wiec bedzie mogla oddac.
A bratowa R miala obsesje w kupowaniu i to wiekszosc w firmowkach typu Zara, H&M, Kaphal itp.

takze zobaczymy
 
A ja oczywiście wczoraj pierwsze adidaski dla młodego no i dzisiaj 3 pary bodziaków I love mum, I love dad i ostatnie całe popisane plus dwie malutkie czapeczki. jak na razie wszystko unisex oprócz jednych bodziaków typowo dla chłopca. Za tydzień z kawałkiem kolejna wizyta więc zobaczymy czy potwierdzi sie płeć bąbla:tak:
 
reklama
Do góry