reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

klaczek każde dziecko jest inne. Mój mały z niczego innego nie chce pić tylko z tego kubka Nuk'a. Ja innego nie testowałam, u mnie to był strzał w 10:)
 
reklama
Elutka, wierze ze Twojemu maluszkowi pasuje, pewnie wielu innym dzieciom tez, tylko nie wiem, jak z niego pic. Sprobowalam i bolalo mnie podniebienie przez dluzsza chwile. Trzeba niezle pociagnac:p
 
klaczek z tego co ja zauważyłam to dziubek trzeba głęboko wsadzić do buźki. Ja jak próbowałam miałam podobne uczucie jak Ty, dopiero jak wsadziłam głębiej było lepiej. Zupełnie jak ze ssaniem z piersi:) Może popróbujcie jeszcze z maluszkiem:)
 
hej dziewczyny,ja nie planowałam kupować wózka parasolki bo mamy fajną spacerówkę ale ponieważ mamy troche wyjazdów przed sobą a bagażnik ma swoje ograniczenia:)to spontanicznie poszlismy do entliczka zobaczyć jakieś wózki i kupiliśmy taki:Wózek spacerowy MILO-Easy Go + PARASOLKA+UCHWYT!!! (3417252505) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ,kosztował 200zł w entliczku i jest świetny,jestem mega zadowolona i niczym właściwie nie rózni się od drogich maclarenów,także jakby któras z was poszukiwała to polecam,super sie jeździ:-)dałam zdjęcie z allegro bo nie moge go znaleźć na stronie entliczka;-)
 
moja mloda w koncu chycila sie picia z butli ' menchaster united' ktora dostakam gdzies w gratisie.. tak to na te upaly nie pila nic!!!!
chwilowo - ze wzgledu na wage mam fotelik od kolezani 0_18 kg wiec i ja i mloda zadowolona
 
Do nas nareszcie dotarł fotelik, Maxi Cosi Tobi Divine Denim. Ciężko było zdobyć ten kolor przez co czekaliśmy troszkę dłużej, ale warto było:) Zamontowany zostanie dopiero w sobotę, ale młodego już wsadzałam i chyba mu się spodobał:)
 
Eliana- garnituru dość długo szukałam, bo zawsze mi coś nie odpowiadało, a ten wydał mi się całkiem całkiem i jestem z niego zadowolona. Zamówiłam na allegro
5cz Garniturek do Chrztu komplet chrzest roz 74 (3434461332) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

buty chcialam kupić w smyku, ale..żenada-same kapcie atłasowe, więc przez przypadek weszłam do coccodrillo i wpadły mi w oko takie, ala mokasynki, super mały w nich wygląda
http://pl.coccodrillo.eu/product/77568/Buty/OBUWIE_TEKSTYLNE/OBUWIE_TEKSTYLNE.html

zobaczymy jak się będzie prezentował w sobotę :)
 
Dzięki :tak: Naprawdę fajny garniturek, a Filip na pewno będzie w nim świetnie wyglądać :tak: No ja też mam problem z ubraniem Olafka do chrztu bo ogólnie mi się nie podobają te komplety. Zawsze coś w nich jest nie tak, a ten co kupiłaś jest fajny. Nawet nie przepadam za muchami i zastanawiałam się czy nie zamienić jej na krawat :confused: No zobaczę jeszcze ;-)
A wracając do tematu fotelików samochodowych to czy ktoś może kupił foteli montowany tyłem do kierunku jazdy? Ja się właśnie nad takim zastanawiam i mam już wybrane dwa modele i została tylko przymiarka.
 
reklama
Eliana, a nie obawiasz się że Olaf będzie się nudził i marudził w takim foteliku? Wiem, że bezpieczeństwo jest ważniejsze, ale jazda z marudzącym maluchem to koszmar.
 
Do góry