reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy na zakupach

wrzucę linka od kogo kupowałam te Hartman. Rozpakowałam te midi i nie wiem czy nie za małe będa na szpital:baffled:

Hartmann Podkłady poporodowe Premium maxi 14 szt. (2571356785) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Widzę że są premium, comfort i classic. Ja mam te premium. Classic i comfort mają folię więc odpadają.

dziękuje, to też te zamówie, widziałam że są różne, ale nie wiedziałam ze tamte mają folie
 
reklama
esi - ja miałam do córy nianię Baby ono i dała radę, nawet przeżyła do teraz, więc będzie dla synka też

a ja wczoraj kupiłam przewijak - taki z Ikei - nowy, ale na Allegro za 130 zł
SPOLING Stół do przewijania - beżowy/biały - IKEA

i rozwiązał się mój problem z ubieranie małego po kąpieli (nie muszę wychodzić z nagrzanej łazienki, tylko go wstawię) - a dodatkowo przewijak będzie stał na dole, więc jak będę na dole to nie będę dylac na przewijanie do góry do przewijaka na łóżeczku - jestem zadowolona z tego pomysłu, bo mam stelaż i wanienkę osobno
 
sonkaa fajowy:tak: ja tez o takim myslalam ale my bedziemy kapac mloda w sypialni bo mi najwygodniej w domu ma cieplo wiec spoko i przebierac bedziemy na lozku jak z amelkowna:tak:szkoda mi kolejny grat dokupowac jak i tak schowki zawalone po sam sufit mam:baffled:
 
esi - ja miałam do córy nianię Baby ono i dała radę, nawet przeżyła do teraz, więc będzie dla synka też

a ja wczoraj kupiłam przewijak - taki z Ikei - nowy, ale na Allegro za 130 zł
SPOLING Stół do przewijania - beżowy/biały - IKEA

i rozwiązał się mój problem z ubieranie małego po kąpieli (nie muszę wychodzić z nagrzanej łazienki, tylko go wstawię) - a dodatkowo przewijak będzie stał na dole, więc jak będę na dole to nie będę dylac na przewijanie do góry do przewijaka na łóżeczku - jestem zadowolona z tego pomysłu, bo mam stelaż i wanienkę osobno

Widziałam te przewijaki i też mi się bardzo podobały. Ale w rezultacie kupiłam w komplecie z łóżeczkiem
Entliczek - markowe sklepy dla dzieci i niemowląt Mebelki dla dzieci - Klupś Łóżko Safari Żyrafka
Klupś przewijak nadstawka twarda Safari Żyrafka ecru cena 48.90 PLN

Do tego mam witrynkę z ikei, gdzie będę stawiać wszystkie potrzebne akcesoria dla małej.

W ogóle bardzo mi się podoba pokoik mojej dzidzi, już się nie mogę doczekać jak będzie używany przez właścicielkę. :-)Potrzebuję jeszcze gdzieś znaleźć zdjęcia albo małe obrazki postaci z bajek (disneya albo innych) i pozawieszać w ramkach na ścianie. Nie wiecie gdzie można w Krk takie kupić?
 
Sonka świetny jest taki przewijak .My myśleliśmy też o takim,ale u nas odpada bo brak miejsca :-(.Przewijak będziemy mieli na komodzie.

Co do niani to mamy właśnie baby Ono i drugą avent z różnymi bajerami i chyba tego aventu będę używać bo tam i melodyjki i termometr ma w sobie .
 
naughty&happy pisze:
Ja dodatkowo rivanolem przemywałam.

W szpitalu w którym rodziłam dostawałyśmy podpaski nasączone rivanolem i zamrożone! Mega ulga dla krocza:-D

Pasja, oj, ja sobie tego nie wyobrażam, pamiętam jak masakrycznie bolały mnie plecy jeszcze dłuuugo po porodzie... Mam przewijak na łóżeczko i będę go po prostu ściągać i zakładać w razie potrzeby.

Niani nie potrzebuję, na 50 m2 będę Młodą z każdego kąta słyszeć:-D
 
W szpitalu w którym rodziłam dostawałyśmy podpaski nasączone rivanolem i zamrożone! Mega ulga dla krocza:-D

Pasja, oj, ja sobie tego nie wyobrażam, pamiętam jak masakrycznie bolały mnie plecy jeszcze dłuuugo po porodzie... Mam przewijak na łóżeczko i będę go po prostu ściągać i zakładać w razie potrzeby.

Niani nie potrzebuję, na 50 m2 będę Młodą z każdego kąta słyszeć:-D
no widzisz a mnie było bardzo wygodnie na łóżku przewijać i ubierać
 
reklama
Do góry