reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

oto moje zakupy: i na co poszło tyle kasy to naprawdę nie wiem..
Zdjęcie 1:
2 pokrowce na przewijak: ecru i żółty,
prześcieradło do łóżeczka: ecru,
rajstopki razem ze spódniczką r.68 (miały być fioletowe ale się skończyły więc zgodziłam się na niebieskie),
linomag,
myjka,
aspirator do noska,
nose frida (do psikania),
termometr kaczuszka,
osłonki na piersi TT,
gaziki do pępuszka (tylko do szpitala),
szczotka do butelek i smoczków,
3 smoczki avent uspokajacze (różne rozmiary),
3 smoczki avent do butelek (0+, 1+, i trójprzepływowy)
podkłady do porodu dla mnie (2 op),
10 pieluch tetrowych,
wkładki laktacyjne
DSC_0001.jpg

Ciuszki:
Śpioszki w paseczki
DSC_0003.jpg

3X śpioszki z nadrukiem i jeden komplecik gładki
DSC_0004.jpg

2 komplety z nadrukami i pajacyk
DSC_0005.jpg

3 kaftaniki
DSC_0006.jpg

i przyniesione z piwnicy i umyte łóżeczko Drevex z szufladą
DSC_0007.jpg


bardzo ciężko kupić ubranka dla dziewczynki które nie są różowe. A jeżeli są to cena odstrasza.
Na razie z musu mała będzie żółto/zielono/biało/niebieska. Na wiosnę kiedy będzie starsza jest więcej rzeczy kolorowych .
Różowe też mam te co dostałam od koleżanki ale nie narzekam.
Wszystkim wokoło mówię że jeżeli coś kupują małej to tylko nie całe różowe bo serdecznie nie znoszę tego koloru.
 
Ostatnia edycja:
reklama
mina, solidna porcja zakupów!

Co do kolorów to mam podobne odczucia, marzyły mi się ubranka w granacie i czerwieni, ale większość rzeczy dostałam i chyba z połowa jest w różu. Już nawet teściowa wczoraj stwierdziła, że jak coś będzie kupować to w popielu albo granacie, żeby mała cała na różowo nie śmigała:-) Na szczęście z nią gust mamy podobny, bo (pra)babcia wczoraj najbardziej zachwycała się tymi ubrankami, które ja zamierzam schować głęboko do szafy i nigdy nie wyjmować na światło dzienne:-)
 
Ja od kilku dni się zastanawiam nad koszem mojżesza,sam kosz mam ale marzy się budka i stelaż,walczę ze sobą bo w sumie to wydatek tutaj kupując 100e i na jakieś 3 miesiące wystarczy.mamy 2 poziomowe mieszkanie więc muszę mieć coś na dole do spania i może wystarczy jak sam kosz będzie w kojec włożony?bo nie wiem czy na stelażu jest stabilny,np jak mi suka łapami się oprze i zaglądnie do małego albo kot.Któraś z Was kupiła taki(przepraszam ale nie pamiętam która to Mama).
ja mam taki ze stelazem bez ploz nie zlozy sie sam ale nie mielismy wtedy zwierzaka zadnego jak amelke rodzilam wiec nie poradze...wydaje mi sie ze kosz sam w sobie jest lekki i moze sie przechylic no chyba ze stelarz do podlogi przykrecisz;-):rofl2: moze lepiej lozeczko turystyczne ktore ma wkladke dla niemowlaka?? my teraz kosz atez bedziemy uzywac ale u mnie jest ciasny kacik w sypialni i kosz bedzie stal jednym bokiem przy lozku i jednym kolo biurka wiec licze na to ze kociamber jednak nie gibnie mi kosza z dzidzia:baffled:

mina wow niezle zakupki i slicznosci ubrankowe:tak::-):-):-) ja juz z ubrankami mam szlaban bo mam sporo i nawet wiecej bo co jakis czas jakas kolezanka mi cos donosi:szok: najwyzej bedziemy ze 2-3 razy dziennie mloda przebierac zeby wszystkie ciuszki choc raz miala na sobie heheheh;-):-D
 
Dziewczyny, pisałyśmy niedawno o workach próżniowych, więc jakby kogoś interesowało to wrzucam:

Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zamawiałam u tej użytkowniczki już drugi raz, z poprzednich jestem zadowolona. Tym razem 10szt. w rozmiarze 50x60cm i 2szt. 110x60cm (wiszące).
Wysyłka niedroga i szybka (zamówiłam i zapłaciłam jednego dnia wieczorem, a następnego dnia paczka została wysłana).

Tak jak Mina już wcześniej pisała, trzeba zwracać uwagę na komentarze, bo znalazłam wprawdzie tańsze, ale miały dużo komentarzy, że nieszczelne.
 
Mina - super zakupy, ja też nie4 trawiłam różowego, Majka jak była malutka to miała dużo rzeczy czekoladowych, rudych, popielatych, ale w miarę jak rosła i rozkochiwała się w różowym, to ja zaczęłam go tolerować, a nawet nieco polubiłam :rofl2:

Sonkaa no właśnie się przespałam z decyzją o kupnie stelaża i zdecydowanie mi przeszło a kosz będę trzymała w kojcu,my mamy cocer-spaniela 2 letniego,na góre mi też nie wchodzi ale mieszka właśnie na dole i gubi sierść(chyba ją ogolę)więc jednak takie rozwiązanie będzie najlepsze:-)

ja mam dalmatyńczyka, który sierść gubi cały rok, to są takie krótkie ostre włoski, które bardzo bola, gdy wbija siew nogę np. , więc muszę uważać na maleństwo, bo mi nie powie przecież, gdzie mu się wbiło i dlaczego płacze, Majka miała ok. roczku jak wbił się jej w pachwinę, w życiu bym się nie domyśliła, ale ten mądruś pokazał mi paluszkiem , gdzie boli :-)


Mina, erde - co do worków, to zachęciłyście mnie i sobie kupię trochę :-), jakoś wcześniej nie pomyślałam o tej opcji, a przekonuje mnie, że nie musiałabym po raz drugi prać zimowych rzeczy :-)
 
mina wow niezle zakupki i slicznosci ubrankowe:tak::-):-):-) ja juz z ubrankami mam szlaban bo mam sporo i nawet wiecej bo co jakis czas jakas kolezanka mi cos donos
no właśnie.. a ja na 56 i 62 mam tylko to co na zdjęciach.. za mało chyba co?


Dziewczyny, pisałyśmy niedawno o workach próżniowych, więc jakby kogoś interesowało to wrzucam:

Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zamawiałam u tej użytkowniczki już drugi raz, z poprzednich jestem zadowolona. Tym razem 10szt. w rozmiarze 50x60cm i 2szt. 110x60cm (wiszące).
Wysyłka niedroga i szybka (zamówiłam i zapłaciłam jednego dnia wieczorem, a następnego dnia paczka została wysłana).

Tak jak Mina już wcześniej pisała, trzeba zwracać uwagę na komentarze, bo znalazłam wprawdzie tańsze, ale miały dużo komentarzy, że nieszczelne.

erde.. kocham cię!
dzięki za link, oszczędziłaś mi sporo pracy, bo już raz weszłam i zaczęłam sprawdzać to mi się odechciało..
a ten sprzedawca mam jedną cenę za przesyłkę większej ilości a ja ze 20 potrzebuję.
 
reklama
Do góry