reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

co do przebierania maluszka to u nas tak ze bywalo ze i dwa razy byl przebierany bo mial tendencje ze jak tylko otworzylam pieluszke do zmiany to byla fontanna i czasem nie udalo sie zlapac

a tak to na poczatku to bylo tak ze po kapieli byl ubierany na noc i jak nie ulal badz nie zasikal to jesli dobrze pamietam to potem w ciagu dnia w tym byl pod warunkiem ze cos sie nie przytrafilo. Potem jak mial pare miesiecy i spal w pizamie to w dzien mial codziennie inne ciuszki.

wypelnienia Kuby ja piore do dzis. Teraz na duzym lozku ma koldre i poduszke antyalergiczna co mozna prac w 60st i piore
 
reklama
erde - ja wypełnień nie prałam przed pierwszym użyciem, a co do przebierania, to Majka ulewała i czasem przebierałam ją nawet 2-3 razy na dzień

mama -fajne śpiochy
 
Ja się przyznam, że dostałam od pewnej pani dobrej woli całe pudło ubranek dla maluszka :)
Także nie muszę w zasadzie wiele kupować.
Jedyne co narazie kupiłam to wózek.
I jestem z jego wyglądu bardzo zadowolona :)

2373790617_2.jpg2373790617.jpg2373790617_1.jpg

Wózek jest koloru kremowego z dodatkiem kratki:)
W skład zestawu wchodzi 10 elementów: -aluminiowy stelaż -gondola -materacyk -spacerówka -pałąk do spacerówki -jedna budka ( na gondole i spacerówkę ) -jeden pokrowiec ( na gondole i spacerówkę ) -śpiwór ocieplany ciepłym i miłym w dotyku polarem -torb ana przybory + torba na zakupy montowana pod stelażem wózka -folia przeciwdeszczowa
Wózek ma bardzo lekki aluminiowy stelaż,łatwy system składania i rozkładania oraz montażu gondoli/spacerówki,stelaż składa się w tzw.parasolkę przez co zajmuje bardzo mało miejsca.
W gondoli znajduje się materacyk oraz regulowane oparcie co jest bardzo przydatne kiedy dzidziuś już samodzielnie siedzi,a jest zbyt chłodno,żeby już "przerzucić" się na spacerówkę.
Gondolę oraz spacerówkę można montować przodem lub tyłem do kierunku jazdy.
W spacerówce regulowany podnóżek,5punktowe pasy bezpieczeństwa,oraz oparcie rozkładane do pozycji leżącej.
Regulowana długość rączek-wysuwają się ok.7cm.
Koła piankowe podwójne-przednie są skrętne z możliwością blokady skrętu.
Regulowana jest również pozycja pałąka w spacerówce co pozwala ustawić go odpowiednio do wieku i potrzeb maleństwa.
Cały wózek (stelaż,gondola i spacerówka razem ze wszystkimi dodatkami waży mniej niż 20kg)!!!
Tylny hamulec nożny (możliwość zahamowania wózka jednym kołem).
Wymiary : Stelaż złożony w pozycji pionowej - wys. 110 cm, szer. 42 cm, dł. 30 cm;
Gondola Zew - dł. 85cm, szer. 42cm Wew - dł. 76cm, szer. 33cm
Spacerówka Szerokość - 30cm Wysokość oparcia - 40cm
Głębokość siedziska - 30 cm
Długość podnóżka - 24cm Koła - średnica 20cm.
Nowy wózek w tym modelu kosztuje ok. 900zł.
Ja kupiłam za 200 :) Także mi się udało :)
 
Dziewczyny, czy do worków próżniowych można ładować buty? Tak myślę czy nie kupić kilku worków i wtedy ładować po ziemie do nich buty zimowe (po lecie letnie) i wynosić do piwnicy (mieszkam w blokach więc wiadomo jak to bywa z wolnym miejscem).
 
Ja się właśnie zastanawiam nad tymi workami.
Chciałbym, aby jak najwięcej zmieściło mi się do pudeł w momencie przeprowadzki.
Powiedzcie mi, czy te worki to faktycznie taka rewelacja?
Jak duzo można do nich włożyć i czy to faktycznie sporo zmienia w pakowaniu?
 
netika jeżeli buty to chyba tylko w celu żeby w piwnicy wilgoci nie złapały i nie było czuć stęchlizną.
Worki świetnie nadają się do przechowywania ubrań i pościeli gdzie zmniejsza się ich objętość i chroni przed wilgocią i zapachami piwnica/strych. Również książki można pakować ale o bytach w kategorii zmniejszania objętości to nie pomyślałam. Raczej stracą fason.

paulawawa
jaki to wózek jest; marka, rodzaj.. itd. bo naprawdę dużo rzeczy ma

a ja się wkurzyłam bo przyniosłam z piwnicy gondolę zdjęłam pokrowiec do prania i okazało się że brakuje kilku śrub i nakrętek, cała konstrukcja lata..
jest to wózek który mam od koleżanki, jeszcze Kaj w nim jeździł więc chyba ze 5 dzieci jeszcze woził i raczej ma prawo się rozlecieć.
echhh..tak za 200zł to bym kupiła,.
 

paulawawa
jaki to wózek jest; marka, rodzaj.. itd. bo naprawdę dużo rzeczy ma


Wózek to marka Baby Style S3D
Z tego co wiem, w Polsce go nie ma.
Dziewczyna sprowadzała go z Wielkiej Brytanii.
Na e-bay z UK ich pełno, ale na pewno nie w takich cenach co ja kupiłam.
Można do niego jeszcze dokupić fotelik samochodowy, ale stwierdziłam, że nie ma sensu, bo my i tak nie mamy samochodu, także nie będzie takiej potrzeby.
Ja jestem z niego bardzo zadowolona (przynajmniej póki co wizualnie i z wyposażeniem).
Zobaczymy jak mała się urodzi jak będzie się sprawował :)
 
Mina, właśnie mi o ochronę przed wilgocią chodzi. No i też wydaje mi się, że mogą stracić fason (chociaż zimówki w sumie i tak są sztywniejsze i grubsze niż przejściówki). Dlatego jestem ciekawa czy któraś z Was coś takiego praktykuje.
 
Ja się właśnie zastanawiam nad tymi workami.
Chciałbym, aby jak najwięcej zmieściło mi się do pudeł w momencie przeprowadzki.
Powiedzcie mi, czy te worki to faktycznie taka rewelacja?
Jak duzo można do nich włożyć i czy to faktycznie sporo zmienia w pakowaniu?

jak kupiłam i miałam remont w domu to robiłam fotki..
przed i po.jpg

moje poduchy, na tle stojącej z tyłu drabiny widać jak bardzo zmniejszyła się ich objętość.
Przy ubraniach nie ma aż tak spektakularnego efektu ale też robi się ich mniej i problem wilgoci oraz zapachów znika.
 
reklama
Ja też mam worki w domu i używam głównie do zapasowej pościeli i koców. Teraz noszę się z zamiarem dokupienia tych do powieszenia na wieszaku - spakowałabym w nie zimowe grube kurtki, a w zimie wszelkie sukienki i lniane rzeczy. Co do butów to bałabym się, że przy bardziej "plastycznych" materiałach zmienią mi kształt buta - jednak siła z jakim zgniatają rzeczy jest duża, a żeby nie było wilgoci to trzeba by odciągnąć powietrze maksymalnie :baffled:
 
Do góry