reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
ja butelki kupie pewnie Aventu jak poprzednio bo bylam zadowolona, potwierdzam duzy wybor smoczkow, jakosciowo wygladaja dobrze. Jedyny minus to one sa grube i nie wchodza do wszystkich termosow ale ja i tak nie robilam gotowego mleka na spacer tylko zawsze mialam czysta wode i proszek

a jakie smoczki uspokajacze macie zamiar kupowac, Kuba mial poprzednio kulke i tak mysle ze teraz znow taki kupie

a mleko kupujecie tak jakby cos?? To jakie. Kuba byl na Bebilonie i bylo ok, smakowalo mu, nie mial problemow z brzuszkiem czy kupkami

co do butelek ja miałam Nuka i teraz też kupiłam , z Nuka mam tez laktator, a smoczki kupiłam płaskie

co do mleka - to Majka była na hypoalergicznym Nan HA i teraz też takie kupimy, na awarię :-)


Dziewczyny, chyba wybrałam łóżeczko i materac:
łóżeczko
materac

Fajne łózeczko
 
ja butelki kupie pewnie Aventu jak poprzednio bo bylam zadowolona, potwierdzam duzy wybor smoczkow, jakosciowo wygladaja dobrze. Jedyny minus to one sa grube i nie wchodza do wszystkich termosow ale ja i tak nie robilam gotowego mleka na spacer tylko zawsze mialam czysta wode i proszek

a jakie smoczki uspokajacze macie zamiar kupowac, Kuba mial poprzednio kulke i tak mysle ze teraz znow taki kupie

a mleko kupujecie tak jakby cos?? To jakie. Kuba byl na Bebilonie i bylo ok, smakowalo mu, nie mial problemow z brzuszkiem czy kupkami
jutrzenko ja kupie smoczki tt jak przy amelce nawet te pierwsze juz mam:tak: w praniu wyjdzie czy potrzebne beda inne bo tych kulek amelka nie chciala dziamgac;-) a mleko kupie i butle tez wstawie do szafki. wole zeby stalo i czekalo -najwyzej sie komus odda jak nie zuzyje:tak:wole sie zabezpieczyc poprostu bo poprzednio nastawilam sie 100000% na cyckowanie i amelkowna wyla pol nocy glodna a maz smigal do calodobowego po zaopatrzenie o 5 rano hehe
 
Sonka a czemu teraz tez od razu HA?? Chyba jesli nie ma podejrzenia alergii to nie trzeba profilaktycznie takie podawac.
Majka miala alergie??

Erde fajny zakup
 
erde fajne łożeczko

co do smoczków hmmmm to mam zgwostkę bo na targach podostawałam z 3 firm
nuk anatomiczny
250_13177860404fbc7369c9098.jpg
takich używałam z Wiki i ona żadnych innych nie tolerowała

lovi dynamiczny
f-uspokajajace-smoczki-dynamiczne-spark-0-3m-lovi-2-szt.jpg
canpolu

thumb.php.jpg


h i nie wiem który pierwsze wypróbować bo czasem jest tak że dziecko nie chce jakiegoś kształtu poza tym jak się już przyzwyczai do jednego to amen
 
Sonka a czemu teraz tez od razu HA?? Chyba jesli nie ma podejrzenia alergii to nie trzeba profilaktycznie takie podawac.
Majka miala alergie??

jutrzenko - małż jest alergikiem i Majka miała 40%, że też będzie, więc wolałam dmuchać na zimne - ale się udało, moja lekarka dopiero teraz odetchnęła i uwierzyła też :-)

więc z Michałkiem też nie chce ryzykować, a najlepiej to w, ogóle sztucznego nie odpalać, tylko nie wiem , czy się uda, zwłaszcza na początku


Nikolaa - Majka też miała Nuka, zmienialiśmy często wzorki i wcięcia w obudowie, żeby nie pokochała jednego, ale wybieraliśmy takie z jak największą wentylacją
 
Po kolejnej rekomendacji następnej przyjaciółki kupiłam dzisiaj Oillan Oceanic Pharmaceutic: Oillan - napisane jest na nim, że może być stosowany od pierwszych dni życia :-)
A potem wpadłam do Rossmana i kupiłam śliniaczki na promocji 3-pak za 8,99zł i zestaw startowy Huggies :-D A przed chwilą się dowiedziałam, że moja mam wpadła do Smyka i kupiła śpiworek do spania :-)
 
reklama
Do góry