reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Czy któraś z Was używała może butelek firmy Tommee Tippee?
nie używałam, ale widzę wokół w prasie i internecie wielka ekspansję tej marki.
Ja mam 6 albo 7 butelek Avent więc teraz dokupiłam tylko nowe smoczki i tyle.

Wpadam na chwilkę bo dopiero co paczki ze śłicznosciami odebrałam.
Nasze ostatnie zakupki. Jestem meeeega zadowolona.

Piękności zakupiłaś a rożek naprawdę robi wrażenie. Aż czasami żałuję że ja nie mogę pewnych rzeczy kupować bo po prostu mam albo po Kaju albo dostałam.
 
reklama
Nie miałam problemów, raczej Kaj.. duży wybór smoczków, .. nawet jedną butelkę BabyOno znalazłam czy jakoś tak ale chyba się nie przyjęła..
 
ja butelki kupie pewnie Aventu jak poprzednio bo bylam zadowolona, potwierdzam duzy wybor smoczkow, jakosciowo wygladaja dobrze. Jedyny minus to one sa grube i nie wchodza do wszystkich termosow ale ja i tak nie robilam gotowego mleka na spacer tylko zawsze mialam czysta wode i proszek

a jakie smoczki uspokajacze macie zamiar kupowac, Kuba mial poprzednio kulke i tak mysle ze teraz znow taki kupie

a mleko kupujecie tak jakby cos?? To jakie. Kuba byl na Bebilonie i bylo ok, smakowalo mu, nie mial problemow z brzuszkiem czy kupkami
 
mi koleżanka poleciła która ma jeszcze mleczne dziecko Bebiko.. jako jedyne w żaden sposób nie uczuliło jej wrażliwej córki więc chyba raczej je wybiorę
smoczki uspokajacze kupiłam już z aventu silikonowe kulki
 
ja butelki kupie pewnie Aventu jak poprzednio bo bylam zadowolona, potwierdzam duzy wybor smoczkow, jakosciowo wygladaja dobrze. Jedyny minus to one sa grube i nie wchodza do wszystkich termosow ale ja i tak nie robilam gotowego mleka na spacer tylko zawsze mialam czysta wode i proszek

a jakie smoczki uspokajacze macie zamiar kupowac, Kuba mial poprzednio kulke i tak mysle ze teraz znow taki kupie

a mleko kupujecie tak jakby cos?? To jakie. Kuba byl na Bebilonie i bylo ok, smakowalo mu, nie mial problemow z brzuszkiem czy kupkami
Ja kupiłam płaskie smoczki ,młody miał kulkę ,a później też płaski i obojętne mu to było.Kupiłam smoczek z canpola i 2z Fisher Price. A co do mleka to zdecydowanie Bebiko ,na początku dla A kupowaliśmy z Nan ,ale kupki twarde jak kamienie oddawał i wysypki dostała,a po Bebiko wszystko jak ręką odjął ,oczywiście kartonik mleka będzie w domku czekał

Dziewczyny, chyba wybrałam łóżeczko i materac:
łóżeczko
materac
Jaki kolor łóżeczka?
 
Dziewczyny a co to jest smoczek "silikonowa kulka"???moze ktoras wrzucic zdjecie,bo allegro nic takiego nie znalazło i zachodze w głowe;-)
 
co do butelek to ja ma dwie małe z aventu (jedną dziś dostałam w szkole rodzenia)
a smoczek uspokajacz to nam nuka silikonowy i chyba więcej na razie nie będę kupowała, sprawdzę czy podpasuje, jak tak to kupę drugi w zapasie, jak nie to przerzucę się na inną firmę

a co do mleka, hmm, aż tak daleko jeszcze nie wybiegłam w przyszłość, mam za duże braki w innych zakupach

erde - fajnie że już się zdecydowałaś, ja niby już też wybrałam a ciągle się zastanawiam i wstrzymuję z zakupem, nie wiem na co ja czekam, bo zostało mi tylko 8 tyg
 
reklama
aguga, białe. Jak pozostałe meble w sypialni.

marand, no ja mam niby 2 tyg. więcej niż Ty, ale próbuję dobrze wycyrklować z czasem. Tak, żeby zdążyło trochę postać i wywietrzeć z zapachu nowości, ale też żeby nie zamawiać za wcześnie, bo na razie nie mam gdzie tego trzymać...
 
Do góry