reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy na zakupach

Byłam w Kauflandzie i była ostatnia. Ale nie kupiłam - widać po niej od razu, dlaczego jest dużo tańsza od podobnych suszarek:-( Za to w Tesco wypatrzyłam podobną, choć nieco droższą, ale się chyba zdecyduję, bo jest solidniejsza, a co najważniejsze, ma zabezpieczenia przed złożeniem. Jak moje dziecko zacznie się samo po domu przemieszczać i poznawać świat, to będzie najważniejsze kryterium.

O ja mam podobną, tylko 4-piętrową. Bardzo, bardzo polecam. Mieści się dużo ciuchów a mało miejsca zajmuje. Bardzo polecam.
 
reklama
hehe pomysl fajny ale jakie trzeba miec duze lozko zeby to jeszcze w srodek wsadzic.
no chyba ze tatus wylatuje z lozka :-D

choc ja osobiscie jestem przeciwna spaniu z dzieckiem
raz ze nie wygodne a dwa ze ciezko odzwyczaic potem
ja też spać z małą nie zamierzam, ale czasem się pewnie zdarzy, że poleniu****emy razem. łóżko mamy o szerokości 220cm więc by się zmieściło, ale jakoś mnie to nie przekonuje.

choc ja jak bylam na urlopie w pl z mloda bylismy nad jeziorem wybrala bym cos takiego bo ma siatke i jak by co komary trzymaja sie z daleka od dziecka;-)
Zobacz załącznik 485938

rewelacja! ciekawe jakie to ma wymiary i na ile wystarcza. bo zamiast łóżeczka turystycznego byłoby ekstra.
 
Udało mi się dziś zmobilizować i pstryknąć kilka zdjęć nowości dla Mikołaja.
Jest kocyk od mojej mamy (jak go "ochrzcił" mój tata - w jajka :-D)
Zobacz załącznik 485974

oraz kilka drobiazgów kupionych już jakiś czas temu, tetra, flanela, 2 ręczniczki (chcę używać podobnie jak pieluszek, do wycierania lub podkładać przy ulewaniu), zestaw "mały fryzjer", body i bluzeczki.
Zobacz załącznik 485978 Zobacz załącznik 485979 Zobacz załącznik 485980 Zobacz załącznik 485981 Zobacz załącznik 485982
 
MalinowaP fajne zakupki, najbardziej te reczniczki mi sie podobają.
Mina to dobrze ze juz teraz wziełas sie za te ciuszki bo jeszcze troszke czasu na zakupy Ci zostało.
 
oj mam troszkę czasu teraz tylko czekam na pensję męża i do dzieła! A mam zamiar kupić wszystko na raz więc pewnie 300zł pęknie
 
reklama
Do góry