reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

hehe pomysl fajny ale jakie trzeba miec duze lozko zeby to jeszcze w srodek wsadzic.
no chyba ze tatus wylatuje z lozka :-D

choc ja osobiscie jestem przeciwna spaniu z dzieckiem
raz ze nie wygodne a dwa ze ciezko odzwyczaic potem
 
Ostatnia edycja:
reklama
u nas od zawsze trwa walka o miejsce w łóżku, mamy rozkładaną kanapę i każdy pilnuje i broni swojej połówki:-D

mamy 2 kołdry bo ja nie wyobrażam sobie spać pod jedną, gdzie tu jeszcze dziecko wcisnąć;-)?
 
Dziewczyny w Kauflandzie jest teraz taka suszarka co ma Sonka i wzbudziła w was nutę zazdrości ;-):-p
Zobacz załącznik 485435
Byłam w Kauflandzie i była ostatnia. Ale nie kupiłam - widać po niej od razu, dlaczego jest dużo tańsza od podobnych suszarek:-( Za to w Tesco wypatrzyłam podobną, choć nieco droższą, ale się chyba zdecyduję, bo jest solidniejsza, a co najważniejsze, ma zabezpieczenia przed złożeniem. Jak moje dziecko zacznie się samo po domu przemieszczać i poznawać świat, to będzie najważniejsze kryterium.
 
spania z dzieckiem sobie nie wyobrażam
co do suszarki, to nie widziałam tej z Kauflanda, ale moja ma zabezpieczenia przed złożeniem
 
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA przeżyłam szok...
wzięło mnie na przekładanie ubranek te które mam od koleżanki. Wcześniej zrobiłam wstępną selekcję i te od roczku wyniosłam do piwnicy. Dzisiaj przejrzałam to co zostało. Wszystko prawie na 68-72
w rozmiarze 56 mam 4 czapeczki, 4 body ( w tym 2 kupiłam w lidlu) i 1 pajacyk..
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
nie mam co spakować nawet dla dziecka do szpitala

może do Auchan pojechać? Albo allegro i naprzód.
zaczynam czytać ten wątek od początku i sprawdzać sprzedawców przez was polecanych
ale najpierw kawka bo coś mnie głowa boli,chyba z tego przerażenia
 
reklama
malinova ja tez nie spie z dzieckiem w lozku choc mam duzo miejsca ale czasem bylam tak padnieta ze mloda kladalm na poduszce pomiedzy mna a mezem....ja sie wyspalam ale maz niebardzo hahah bal sie ze ja zgniecie i wtedy to moze by zadzialalao;-)ale tez uwazam ze predzej na wyjazdy takie cudo :-)
choc ja jak bylam na urlopie w pl z mloda bylismy nad jeziorem wybrala bym cos takiego bo ma siatke i jak by co komary trzymaja sie z daleka od dziecka;-)
samsonite-pop-up-bubble-travel-cot.jpg
 
Do góry