reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

ja kupiłam ostatnio bazę isofix do fotelika i czekam na nią z utęsknieniem :-)
właściwie brakuje już tylko biustonosza do karmienia (ma dwa, ale nie bawełniane, więc na sam początek muszę kupić jeszcze taki )
od Mamy dostałam fajne dwie bawełniane koszule, sama kupiła dwie, więc luz,
no i coś na brodawki, takie drobiazgi tylko zostały

aha , no i kupiłam materiały, a Mama zabrała je do znajomej krawcowej, która uszyje mi nowiutką pościel do kosza Mojżesza, będę miała kołyskę jak nową i z dwoma pościelami, bardzo się cieszę :-)
 
reklama
Dziewczyny jak zawsze kupiłyście i zamówiłyście same słodycze :-) Ja tak jak sobie obiecałam po powrocie zabieram się za zakupy właśnie buteleczki, smoczka, pieluszek tetrowych, szczoteczek itp. Obiecałam Olusiowi, że on będzie mógł wybierać więc chyba przejdziemy się po sklepach, a jak wyboru nie będzie to na allegro też może sam wybierać :-)
 
Tak czytam, że macie już prawie skompletowane wyprawki dla Maluchów i się wziełam też ostro:-) Zamówiłam wczoraj zestaw startowy butelek Tommee Tippee, smoczek uspokajający, termoopakowanie, majtki poprorodowe, podkłady, termometr do wanienki, czpeczki i rękawiczki niedrapki do szpitala, szczotkę z miękkim włosiem dla dziecka i jeszcze pare innych drobiazgów. I tak jestem jeszcze daleko za Wami. W sierpniu znów coś kupię, żeby nie wszystko na raz;-)
 
jak tak was czytam to kurcze widzie ze jeszcze w tyle jestem mam tylko ciuszki dla malego. Pościeli brak, koszule jedna i butelek nie mam. Musze w sierpniu zaczac cos kupowac. bo nie zdaze
 
siostro dziekuję za info jestem na nią turbonapalona!!!!

przeczytałam w poście Oluśki, że kupiła termoaktywne majtki poporodwe i najpierw zaczęłam się zastanawiać co to jest a dopiero potem wpadłam żeby jeszcze raz przeczytać co Oluśka rzeczywiście napisała.

No kisiel maksymalny

eh kisiel to mało, przeczytałam że w Lidlu, a tu d........... Kauflanda tu nie mam buuuuuuuuuuuuuuu
 
Ostatnia edycja:
reklama
siostro dziekuję za info jestem na nią turbonapalona!!!!

przeczytałam w poście Oluśki, że kupiła termoaktywne majtki poporodwe i najpierw zaczęłam się zastanawiać co to jest a dopiero potem wpadłam żeby jeszcze raz przeczytać co Oluśka rzeczywiście napisała.

No kisiel maksymalny

eh kisiel to mało, przeczytałam że w Lidlu, a tu d........... Kauflanda tu nie mam buuuuuuuuuuuuuuu

Proszę, w Lidlu były ostatnio takie na wannę i na kaloryfer, myślę, że za czas bliski będą i takie!
A w tym poście Oluśki to coś jest, bo ja też tak przeczytałam Zobacz załącznik 485442
 
Do góry