reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

paula super wózek ja miałam jechać jutro oglądac używkę tako warrior ale znaleźliśmy lepszy też tako warrior ale wyglada właśnie jak nówka i w niedzielę mamy jechać do Żor go oglądac mam nadzieję że go weźmiemy cena też do negocjacji i oby się udało :-) a twój jest niespotykany super :tak:
Trzymam kciuki za powodzenie akcji - negocjacji ;-) &&&&&&

krak śliczne zakupy :tak:

Paula-witam w klubie..jakiś paulowo-wózkowy dzień dziś bo i ja "swój" upolowałam :-D
Będziemy się wozić x-landerem xt 3-kołowym ;-)

Wózek x-lander Białystok • Tablica.pl
Bardzo ładny!! To nam się udało :-):-):-)
 
reklama
Polcia, super, że i Tobie udało się upolować super wózek w super cenie :-) ale Wam zazdroszczę, że macie już te wózeczki :-)
 
Marand, a Ty na jaki model polujesz??

szukam RIKO Alpina, co prawda nie wiem czy taki kupię bo na razie tylko w necie widziałam, a zależy mi aby obejrzeć go na żywo i nigdzie nie mogę znaleźć:dry:

Mallinowa, Polcia - fajne wózeczki, zazdroszczę że macie ten problem z głowy
Mallinowa - a jaki to model tego wózka?? bo fajnie wygląda, ja te co widziałam z TAKO w sklepach to beznadziejne
 
Yaaaaay!!! Co prawda zezloscilam sie jak listonosz zadzwonil domofonem o 7 rano (!!!), ale od razu poprawil mi sie humor jak zobaczylam co mi przyniosl: moja piekna chusta do karmienia Faye and Lou Butterfly :D

http://www.first-babyshop.com/faye-and-lou-breastfeeding-butterfly-29372.html?sa=X&ei=S5vuT9m0KZTs0gW9p6iXBg&ved=0CFoQgwgwBg
 
reklama
Dziewczyny i x-lander i tako princess prezentują się świetnie, nie dość że ładne to jeszcze widać, że funkcjonalne, gratuluję zakupu i zazdroszczę, że macie tą jedną z najważniejszych decyzji już za sobą:-D też się zastanawiam nad używanym x-landerkiem i chciałabym już mieć w domu taki zakupik. Póki co w komodzie leżą jedne śpiochy i to wszystko co mam. Wpędzacie mnie w kompleksy zakupowe. Jakoś odkładam wszystko na potem... z ciekawości zaglądałam na fora czerwcówek i lipcówek i o zgrozo nie które dziewczyny rodziły nawet 2 miesiące wcześniej. Nic przyjemnego, takie małe kruszyny ale trzeba być przygotowanym na wszystko no i na pewno wcześniej. Także w lipcu już ruszam na sklepy;-) A nam pazdziernikówkom życzę doczekania terminów i samych trafnych zakupów :-)
 
Do góry