reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Dziewczyny śliczne zakupy choć wanienka dla mnie cenowo powalająca, za mała i ogólnie nie dla mnie:no: Ja mam najzwyklejszą tą mniejszą do tego stelaż i wkład dla niemowlaka i git. Choć powiem Wam podobają mi sie też te turystyczne i chyba taka zakupię bo u dziadków zamierzamy być bardzo często:tak: Ja jak w końcu się ogarne porobię zdjęcia moich ostatnich zakupów i Wam wrzucę
 
reklama
Mallinowa - granatowy kot (wanted) to z kolekcji GAP baby i kupilam go na ebayu od prywatnego sprzedawcy "modtotz" za ok. 30zl

Kot w kapeluszu to Dr Seuss (ebay, ok. 85zl)

http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-Dr-Seuss-Cat-in-Hat-Baby-Bodysuit-BNWT-Fabric-Flavours-long-sleeve-vest-/370597946719?pt=Baby_Clothing&var=&hash=item56495be55f#ht_1441wt_150

I ostatnie koty te zolte wygrzebalam w Babyfant w Lublinie (39.99zl)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
paula super wózek ja miałam jechać jutro oglądac używkę tako warrior ale znaleźliśmy lepszy też tako warrior ale wyglada właśnie jak nówka i w niedzielę mamy jechać do Żor go oglądac mam nadzieję że go weźmiemy cena też do negocjacji i oby się udało :-) a twój jest niespotykany super :tak:

krak śliczne zakupy :tak:
 
Ja mam nadzieję w tygodniu wyciągnąć siostrę na jakieś zakupy. I tak przed wyjazdem muszę parę rzeczy dokupić to i dla Malutkiej coś znajdę, mam nadzieję.
 
reklama
Dziewczyny super zakupy i naprawdę szalejecie :tak: Ale sama wiem jak to jest :-D Dziś odebrałam swoją paczkę ze smyka z ciuszkami dla Leonka i jestem zachwycona :tak: Potwierdzam również, że jest teraz obniżka w smyku i można kupić fajne rzeczy w bardzo przystępnych cenach. Ja zakupy na spokojnie zrobiłam przez internet a paczkę odebrałam w Empiku aby nie płacić dodatkowo za kuriera. Super sprawa i polecam :-D A zdjecia ciuszków wkleję po niedzieli.
 
Do góry