reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Krak proszę napisz czy ona nadaje dla noworodka tzn od razu po urodzeniu? nie mam doświadczenia, znalazłam ją na allegro bardzo mi się podoba, tylko na zdjeciach jest jakaś duża:baffled:
 
reklama
Malinova - sa dwie wersje, Mini i "normalna"
- wymiary tippitoes mini wanienki to: wysokosc 23cm, szerokosc 40cm i dlugosc 63cm
- wymiary standardowej wanienki: wysokosc 29cm, szerokosc 50cm i dlugosc 79cm

No i ta mini bath to w zasadzie TYLKO dla noworodka :) ja specjalnie szukalam takiej maluskiej, bo te "zwykle" chociaz starczaja potem na dluzej, to dla maniunich noworodkow sa jednak za duze wg mnie
 
Erde - ja lubie "mocne" kolory, wzory i kontrasty, a wrecz niecierpie baby blue i baby pick aaaa wlosy idzie powyrywac, chociaz to tylko moja osobista opinia, poza tym tez sie w Dominikowej kolekcji znajdzie kilka ubranek w baby blue eh ;)

I tu się z Tobą zgadzam, wielu rzeczy, które miałam w ręku, ostatecznie nie kupiłam właśnie ze względu na to że do wyboru były tylko pastele. A tyle jest pięknych kolorów, można dzieci ubierać w czerwienie, granaty, fiolety przecież. Pastelowych tez oczywiście trochę mam, ale staram się ograniczać, bo wszystkie kojarzą mi się tak piżamowo:dry:
 
Malinova - sa dwie wersje, Mini i "normalna"
- wymiary tippitoes mini wanienki to: wysokosc 23cm, szerokosc 40cm i dlugosc 63cm
- wymiary standardowej wanienki: wysokosc 29cm, szerokosc 50cm i dlugosc 79cm

No i ta mini bath to w zasadzie TYLKO dla noworodka :) ja specjalnie szukalam takiej maluskiej, bo te "zwykle" chociaz starczaja potem na dluzej, to dla maniunich noworodkow sa jednak za duze wg mnie

dziękuję kochana znalazłam tą mini i jest to najfajniesza wanienka jaką widziałam i pewnie ją kupię:-)

TIPPITOES mini WANIENKA DLA NIEMOWLĄT (2453800095) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
I tu się z Tobą zgadzam, wielu rzeczy, które miałam w ręku, ostatecznie nie kupiłam właśnie ze względu na to że do wyboru były tylko pastele. A tyle jest pięknych kolorów, można dzieci ubierać w czerwienie, granaty, fiolety przecież. Pastelowych tez oczywiście trochę mam, ale staram się ograniczać, bo wszystkie kojarzą mi się tak piżamowo:dry:
no ja sie dlugo klocilam ze rozu w szafie nie bedzie:zawstydzona/y: no nie dalo sie przejsc czasem obojetnie kolo takich cudeniek pomimo koloru. stwierdzam jeden fakt ze dla malych babelkow ponizej 3 mca slaby jest wybor w innych kolorach:nerd: teraz mloda ma pelno pomaranczowych czerwonych zielonych zoltych i fioletowych ubranek a dla malego bobo srednio jest w czym wybierac:dry:
 
Azorek mi nie chodzi o roz jako sam roz, tylko o taki blady baby pink kolor :) roz sam w sobie (chociaz ja osobiscie nie przepadam) moze miec mnostwo ciekawych odcieni
 
reklama
krak ale pozagladaj po sklepach na ubranka 0-3 same bladosci majtkowe wisza hehehe o tym pisze bo serio ciezko jest tak cos dostac w ciekawych zywych kolorach :tak: moja babcia kazala mi wg siebie ubierac mloda ale....ale niemowle powinno byc tylko na bialo ubrane do 3 mca bo to maly aniolek jest i tak wypada :-D
 
Do góry