reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
Wszystkie ciuszki są prześliczne, ale mały Spiderman wymiata :-D Jest boski :tak:
Widzę, że temat wózków cały czas powraca... ja do targów Mother&Baby byłam zdecydowana na X-Lander'a Move, ale już mi się odwidział bo zakochałam się w polskich wózkach TUTEK Tutek - wózki dziecięce, łóżeczka dziecięce, mebelki dziecięce, akcesoria dziecięce. Odwiedź nas...
Wózki są porządnie wykonane, lekkie, łatwo się prowadzą, są lepiej wyposażone no i cena jest niższa a do tego są polskie :-D Największy problem mam tylko z wyborem koloru bo model najbardziej podoba mi się Tambero.
 
Eliana ładny wózeczek... Ja się chyba uparłam na graco...
Ale powiedzcie mi.. Bo mama mi ciągle odradza, ze gondola się nie przyda, bo to zima bedzie się zblizać i i tak się nie będzie korzystało z tego wózka i , ze to strata kasy..
 
ja mam 3 wózki: dużą zwykłą gondolę, i 2 spacerówki. I właśnie gondoli będę całą zimę używać. Jak inaczej iść z dzieckiem na spacer? Potem jak mała zacznie siadać na wiosnę to przesiądziemy się w spacerówkę.
Kaj jeździł równo pół roku w gondoli i potem musiałam go przesadzić na spacerówkę bo siadał w tej gondoli i bałam się żeby nie wyleciał.
 
reklama
Do góry