reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
Cudeńka,a te body z buźkami przepiękne

Bellka, śliczne :)

Dziewczyny, mam pytanie.
Czy któraś z Was zamawiała już na allegro pieluchy tetrowe (te zwykłe, nie kolorowe)?
Wiem, że są różnej jakości i grubości, a chciałabym zamówić od razu więcej, więc nie chcę się naciąć i zamówić te lipne. Niby można sugerować się ceną, ale skąd mam mieć pewność, że akurat nie przepłacam:confused: No i tak pomyślałam, że moż ejuż kupowałyście i możecie któregoś sprzedawcę polecić (albo odradzić)?
Ja właśnie czekam na kuriera z pieluchami więc jak tylko dojdą to dam znać

Belka slicznosci

ja dzis weszlam do lumpka, pogrzebelam i wyszlam. To nie dla mnie bo ja tam nic nie umiem znalezc :baffled:

tetry nie kupowalam
Jakbym moją mamę widziała hahahaha.Ja to zawsze coś wygrzebię :rofl2:
 
Bellka, same słodycze. A widzę, że bodziaki w kotki i bluza ze Smyka. Ja ostatnio chciałam ją kupić, ale najmniejsza była na 74 :-( A ja bym chciała taką malutką na 62.

Dzisiaj miałam zajść, ale już nie zdążyłam. Ale jeszcze to nadrobię :-):-):-)
 
reklama
Do góry