reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Ucieszyła mnie ta Ziajka na pierwszym miejscu:-):-):-) bo właśnie ją używam. Nie mam nigdzie jeszcze rozstępów i mam wielka nadzieje ich nie mieć, wydaje mi się to najgorsze co może zostać po ciąży bo tego już sie niczym nie zwalczy. A Ziajka jest w dobrej cenie, bo w rossmanie płcę za nią tylko coś około 13,50.
 
reklama
Fajnie że cabriofix na pierwszym miejscu, mamy go zamiar zakupić, no i przede wszystkim dobrze wypada w testach.
A co do kremów przeciw rozstępom to ja zużyłam kilka opakowań właśnie musteli i niby tyle kosztuje ale jakoś nie byłam zadowolona. Ostatnio koleżanka kosmetyczka poleciła mi sorbet z Clareny i jest świetny. Zamówiłam właśnie kolejne opakowanie, a teraz używam też właśnie Ziajki na zmianę i też bardzo dobrze nawilża.
 
Ja z kremów to stosowałam Palmersa, teraz mam Gerbera i w domu czeka na mnie Mamasil, w tak zwanym międzyczasie smaruję się czym popadnie - balsamy, masła do ciała itp. ostatnio kupiłam mleczko Ziaja z mleka koziego (super!!).
Nie widzę żadnych zmian na skórze więc chyba dobrze nawilżam, mam nadzieję, ze wielkich zniszczeń nie będzie ;-)
 
a ja myślałam że mam wybrany przynajmniej wózek - taco jumper, ale na żywo nie wygląda tak fajnie jak w necie, jak to się brzydko mówi "jaj nie urywa":-D:-D:-D jakieś koła za duże jak na mój gust, tak więc chyba muszę rozpocząć żmudne poszukiwania bryki dla Juniora od nowa
 

Załączniki

  • wystraszony.gif
    wystraszony.gif
    13,4 KB · Wyświetleń: 106
Ostatnia edycja:
a ja myślałam że mam wybrany przynajmniej wózek - taco jumper, ale na żywo nie wygląda tak fajnie jak w necie, jak to się brzydko mówi "jaj nie urywa":-D:-D:-D jakieś koła za duże jak na mój gust, tak więc chyba muszę rozpocząć żmudne poszukiwania bryki dla Juniora od nowa
Dlatego właśnie rozmyśliłam się z pomysłu wózka 2w1, bo mi zawsze coś nie pasuje albo w jednym albo w drugim.
 
Mallinowa_Paula rzeczywiście zazwyczaj jest coś nie tak albo w jednym albo drugim. Jak jest super gondolka, to okazuje się że ze spacerówką coś nie tak, albo odwrotnie.
My od początku chcieliśmy 3 w 1, bo dla mnie fotelik wpinany w stelaż do podstawa, tym bardziej że autem ciągle jeżdżę, a do tego żeby był lekki, żeby mogła sama bez problemu wrzucić go do auta, zajmował mało miejsca bo w jednym aucie mam maleńki bagażnik, no i żeby nie było z nim później problemu np jak będziemy chcieli lecieć na wakacje samolotem w przyszłym roku. No a niestety wózków idealnych nie ma. My zdecydowaliśmy się na Mutsy transportera, posiada wszystkie te cechy na których nam zależało, no ale coś kosztem czegoś, bo będzie mała gondola. Chociaż mam nadzieję, że Malutka przejeździ w nim całą zimę :-p
 
Moj pierwszy duzy zakup za mną :) kupiliśmy spacerówkę Maclaren XLR, bo zrezygnowaliśmy z 3w1; bo fotelik samochodowy pożyczymy od mojej siostry. Już nie mogę doczeka kuriera:D
 
reklama
hej
ja dzis kupiłam w lumpexie 3 bodziaki na krótki rękaw - żałowałam że nie było z długim, bo to takie na 2-4 miesiąc, ale zawsze jakąś bluzę lub sweterek mogę nałożyć ;-) prawda?
Jeśli chodzi o kremy na rozstępy to mam: Fissan, oliwkę bambino oraz Linoderm mama. Smaruję się tym zamiennie; na dzień ten Linoderm, czasem jeszcze balsam Neutrogena dla suchej skóry. Mam nadzieję że to poskutkuje, póki co nowe rozstępy się nie pojawiają :happy:
 
Do góry