reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
rany dziewczyny ale Was szalenstwo ogarnelo. Cuuuuuuuuuuuuuuudne te ciuszki !!!!!!
u mnie narazie tylko ten jeden komplecik co kupilam

piekne te rzeczy

tyle ile kasy na raz, ja bede pewnie kupowac na raty, po kazdej wyplacie pare ciuszkow

co do wozkow to tez mam po Kubie czerowny wiec co by nie bylo kolor jest uniewersalny
 
jutrzenka - ja tak własnie robię, bo w sumie miałam szczęście i płeć znam chyba od 14-tego tygodnia i już właściwie nazbierałam ciuszki na początek - co nie znaczy, że jeszcze odrobinkę nie dokupuję :-), jakbym chciała kupić wszystko na raz, to bez szans, zwłaszcza z konkretniejszymi rzeczami :-)
 
Polcia - no to zaszalałaś, cudne ubranka, mam nadzieję że jutro jak poznam płeć to mnie nie ogarnie aż takie szaleństwo, bo chciałabym najpierw sprawdzić co mam a co trzeba dokupić i w jakich rozmiarach
 
dziewczyny, a ile planujecie kupić rzeczy takich podstawowych - typu śpiochy, body z długim i krótkim, pajace, ew. kaftaniki ?
 
Śliczne ubranka. Ja dużo body i kaftaników dostanę, ale mimo wszystko oglądam na allegro i w sklepach stacjonarnych. Sama nie wiem co kupić. I w jakich rozmiarach. Niby z 56 dzieci szybko wyrastają ale kombinezonik taki kupiłam bo w czymś trzeba bobasa przetransportować (jeśli chodzi o ubranie).
Poza tym to napewno kocyk muszę kupić.
Ręczniczek już kupiłam. Lepiej mieć dwa? Jeden chyba będę miała zwykły a drugi to taki dziecięcy z kapturkiem.
Zastanawiam się nad takimi fajnymi koszulami ala dorosły mężczyzna. Czy to nie będzie niewygodne dla takiego maluszka?
I jakich ciuszków najwięcej kupować? Chodzi mi o rozmiar. 62? 68? Pieluszki tetrowe napewno jakieś zakupię ale zastanawiam się nad flanelowymi. Do czego konkretnie się przydadzą?
Co jeszcze muszę wiedzieć?

Dotykam brzucha i wiem, że On tam sobie siedzi. A za kilka miesięcy będę go trzymać w ramionach. :-) Cudowne uczucie.
 
reklama
Wiecie co ja to mam tyle ubranek że głowa mała normalnie cała wyprawka gotowa o 0 do 6 miesięcy w takich uniwersalnych kolorkach więc licze tylko że dokupie kilka sztuk różowych.
Muszę tak naprawdę kupić wózek, przewijak i wanienkę no i kosmetyki, pieluszki
Postaram się zrobić fotki ciuszków które już mam :tak:
 
Do góry