reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
eliana - zakochałam się w pajacyku w paseczki z misiem, a skarpetki mnie rozwaliły :-)
Mnie tak samo i dlatego wylądowały w koszyku zakupowym :-D a do tego w małpakch są grzechotki i koty na ich widok wariują :-)

Mimii śliczne pasiaste bodyi słodkie skarpetki, które też mnie kuszą, ale jak byłam w h&m to akurat ich nie było, ale sobe nie odpuszczę i na pewno takie same zakupię ;-)
Dziewczyny sa jeszcze bodziaki do kompletu do skarpetek http://www.hm.com/pl/product/98784?article=98784-A
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny w Lidlu od poniedziałku zabawki a od następnego czwartku ubranka dla ciężarówek
na stronie lidla wszystko jest.. na tunikę to się chyba skuszę
 
własnie też widziałam gazetkę lidla i się wybieram :)
a kupowała któraś z was jakieś ubranka dla dzieci w lidlu? jak z jakością?
bo jakieś bodziaki chyba będą widziałam
 
bodziaki macałam, są nawet z fajnej bawełny.
Mój synek ma z lidla piżamy i sobie je chwalę, nic się w praniu im nie dzieje.
 
moj Kuba ma tylko pizamy z Lidla. Piore na 60 st. i nic sie nie dzieje.
Kupowalam tez dzinsy, koszulki jak byly fajne, skarpetki i raz spodenki krotkie. Wszystko bez zarzutow, jak z kazdego innego sklepu.
 
reklama
Do góry