reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

reklama
Ja niestety nigdy nie gorączkuje. Nawet jak miałam obustronne zapalenie płuc to nie miałam gorączki.
Jedynym wyjątkiem było ostre zapalenie zatok z zapaleniem błędnika ale wtedy nawet palcem nie byłam w stanie ruszyć.
Co to za opaski na mdłości?
nie wiadomo co gorsze 🙉 te opaski to SEABAND opaski akupresorowe . Ale to też nie każdemu pomagają , ja miałam już tak dość tych mdłości, że nie pozostało mi nic innego jak spróbować. Opłaciło się ❤️ wcześniej w ciągu dnia miałam już takie, że tak to nazwę stany przed wymiotne z 50x na dzień 🙉 wczoraj może z 3 a dzisiaj jak do tej pory ani razu , także na mnie chyba działają na szczęście ❤️
 
Dzień dobry przy Sobocie ;) ja Wam powiem, ze gdyby mi ktoś wcześniej powiedział o tym, ze ten pierwszy trymestr będzie taki stresujący to bym się chyba zastanowiła 😂😂 byłam przekonana ze zobaczę 2 kreski j już będę najszczęśliwsza na świecie 😅 jak już te dwie kreski mam to mówię dobra będę się cieszyła jak będzie pęcherzyk w macicy a nie poza nią, No to jak już mam ten pęcherzyk to mówię sobie, luz jak będzie już coś w pęcherzyku to będę spokojna 🙈 a później penie będzie tak, ze powiem sobie - w sumie to prenatalne dopiero mnie uspokoją i tak w koło Macieja 😣🙄
Moja córka była w brzuchu dość leniwa i ja jej potrafiłam w ogóle nie czuć... Na końcu ciąży każą liczyć ruchy a ja nic nie czułam .. szłam do lekarza i na USG czy ktg zero ruchów ... To dopiero stres 😅
 
reklama
Do góry