reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

A ja w obu ciążach miałam ten sam objaw ciąży typowy dla mnie :) zawsze przed miesiączką plamie... A gdy jestem w ciąży nigdy się nie zdarzyło 😁 i progesteron mam piątkowy wysoki ( robiłam dla pewności).
 
reklama
@wiolka700 I jak się czujesz? Miałaś jakieś krwawienie? Na jakim jesteś etapie ciąży?
Teraz 9 tydzień, wyszło w 5 tygodniu. Zaczęłam krwawić nagle i pojechałam na izbę z czarnymi myślami. Okazało się, że to krwiak, wtedy około 2,5 x 1 cm, po 4 tygodniach się zresorbowal. Byłam w czwartek na wizycie i był już tylko ślad po nim. Leżałam większość czasu jednak i bardzo uważałam. Biorę duphaston 3x dziennie ale jutro jadę sprawdzić progesteron, czy nadal muszę tyle brać.
Ten miesiąc to był tylko stres, nadal się boję i za każdym razem w toalecie to jak z dusza na ramieniu. Nie pomagają mi zaparcia bo boję się wysilać na kibelku po prostu... mdłości itd to już pierdoła przy tym. Na szczęście ciąża rozwija się prawidłowo jak na ten moment. A jak u ciebie sytuacja ? Jak się czujesz ?
 
Cześć dziewczyny 😊
Mam 35 lat i to moja 4 ciąża. Na pokładzie dziewczynki 13 i 11 lat i Aniołek ur. w 23 tygodniu w 2020.
Według OM dziś 6+1, 23 lutego mam lekarza.
Bardzo się boje przez ostatnią stratę.
Ciąża łatwa nie będzie bo mam nawracający piasek w nerkach.
 
Cześć dziewczyny 😊
Mam 35 lat i to moja 4 ciąża. Na pokładzie dziewczynki 13 i 11 lat i Aniołek ur. w 23 tygodniu w 2020.
Według OM dziś 6+1, 23 lutego mam lekarza.
Bardzo się boje przez ostatnią stratę.
Ciąża łatwa nie będzie bo mam nawracający piasek w nerkach.
Moja to też 4 ciąża. Panicznie boję się mojej wizyty 3.03.
Ostatnia ciąża bliźniacza poroniona w 12 tc. Ale od początku lekarz mnie nastawiał na stratę i tak czekałam aż się skończy.
Trzymam kciuki za Ciebie :-) 23 to dobra data mój synek ma wtedy 4 latka 8-)
 
Cześć dziewczyny 😊
Mam 35 lat i to moja 4 ciąża. Na pokładzie dziewczynki 13 i 11 lat i Aniołek ur. w 23 tygodniu w 2020.
Według OM dziś 6+1, 23 lutego mam lekarza.
Bardzo się boje przez ostatnią stratę.
Ciąża łatwa nie będzie bo mam nawracający piasek w nerkach.
Uu a piasek to problem? Bo ja mam od hohoho I jeszcze trochę i teraz sie zaskoczyłam, ze to moze byc problem 😱
 
reklama
OM miałam 19.01 … spóźniała mi sie miesiączka 9 dni..
Ale 18 stycznia miałam wizytę u ginekologa i On mówił, ze jest widoczne ciałko żółte. Wiec może być z tego zarodek 🤷🏻‍♀️ ale nie daje mi pewności, na drugi dzień dostałam krwawienia 🤷🏻‍♀️ i zastanawiam sie czy mogłam już w tym czasie być w ciazy?
Kurczę tak siedzę i myśle 🙄..
 
Do góry