reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

hej, ja tez miałam problem z progesteronem i tez jestem na Duphastonie. Właśnie jakoś w 5+1-5+3 zaczęłam plamić i doszły do tego mocne bóle podbrzusza i w okolicy jajników. Poszłam do szpitala porobili badania itp. Wypuścili mnie dopiero jak było serduszko. W każdym razie dalej mam takie bóle ale według lekarzy wszystko jest dobrze.

Nieco mnie uspokoiłaś.. I cieszę się że wszystko jest u Ciebie w porządku, oby tak dalej! To w którym tygodniu udało Ci się usłyszeć serduszko? :)
 
reklama
Kurczę, ja z mężem stwierdziliśmy ze do momentu jak nie będzie serduszka i pewnego zdrowia kropki to nie szalejemy. Jakieś robótki ręczne luzik ale nic poza tym 😀
No właśnie nas wczoraj odrobinę poniosło :/ :D Czytałam że w ciąży nie ma przeciwskazań ale zawsze to jakieś ryzyko.. no nic wygląda na to że się wstrzymamy do pewnego czasu :D
 
Nieco mnie uspokoiłaś.. I cieszę się że wszystko jest u Ciebie w porządku, oby tak dalej! To w którym tygodniu udało Ci się usłyszeć serduszko? :)
usłyszeć mi się jeszcze nie udało, ale lekarz już coś tam wychaczył w 5+5,ale widziałam po nim, że to tak bardzo niepewne, a w 6+0 już było w 100% potwierdzone, przez to, że byłam w szpitalu miałam usg co 2 dni wiec miałam okazje zobaczyć jak to się rozwija na przestrzeni tygodnia. ☺️
 
No właśnie nas wczoraj odrobinę poniosło :/ :D Czytałam że w ciąży nie ma przeciwskazań ale zawsze to jakieś ryzyko.. no nic wygląda na to że się wstrzymamy do pewnego czasu :D
Mój lekarz na pierwszych wizytach mówił, że wszystko jest okej i nie ma żadnych przeciwskazań do wstrzemięźliwości.
 
No właśnie nas wczoraj odrobinę poniosło :/ :D Czytałam że w ciąży nie ma przeciwskazań ale zawsze to jakieś ryzyko.. no nic wygląda na to że się wstrzymamy do pewnego czasu :D
My ostatnio też zaszaleliśmy i po stosunku bolało mnie podbrzusze oraz na papierze toaletowym zobaczyłam maleńki skrzep. Przestraszyłam się i od razu pojechałam do ginekologa sprawdzić, czy wszystko jest ok. Na szczęście tak, dowiedziałam się też, że w pierwszym trymestrze może się takie coś pojawiać, ale nie wolno tego bagatelizować. Także wstrzymujemy się przynajmniej do końca pierwszego trymestru.
 
Wróciłam z usg, jeszcze nic nie widać.. :( (według aplikacji 5+3) ale sprzęt miała stary, widać było.. powiedziała że przyrost bety ładny, endometrium grube i żebym dalej brała dupka.. następna wizyta za 2 tygodnie dokładnie 8 marca :D mam nadzieje ze usłyszę wtedy dobre wieści 🥰
 
usłyszeć mi się jeszcze nie udało, ale lekarz już coś tam wychaczył w 5+5,ale widziałam po nim, że to tak bardzo niepewne, a w 6+0 już było w 100% potwierdzone, przez to, że byłam w szpitalu miałam usg co 2 dni wiec miałam okazje zobaczyć jak to się rozwija na przestrzeni tygodnia. ☺️
Dobrze, że wszystko Ok. Ja wczoraj trafiłam do szpitala z krwawieniem. Wcześniej plamiłam. 5tc+5. Beta rośnie. W usg widać zarodek, ale na serduszko jeszcze za wcześnie. W środę mam mieć kolejne usg.
 
reklama
Dziewczyny, ja tez już po wizycie, u mnie dziś 5+3, narazie sam pęcherzyk widać, za tydzień we worek kolejna wizyta. Dostałam dupka ze względu na policystyczne jajniki i czekamy. Trzymam za nas wszystkie kciuki!!
 

Załączniki

  • IMG_5490.jpeg
    IMG_5490.jpeg
    62,8 KB · Wyświetleń: 48
Do góry