reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

Cześć, a mogłabyś napisać jaka beta była w pozamacicznej? Przyrosty były nieprawidlowe? Czy przyrost był prawidłowy a pozamaciczna wykazało dopiero USG?
Dziewczyny, ciagle piszecie o OM co to za aplikacja? 😅
to nie jest aplikacja 😊, chodzi o wyliczenie terminu porodu na podstawie pierwszego dnia Ostaniej Miesiączki. Stąd taki skrót OM :)
 
reklama
Karolaaa, to identycznie jak u mnie ;) tak
Samo 20.10 ;) w poniedziałek idę na wizytę i mam nadzieje, ze będzie już widać chociaż pęcherzyk, żeby być pewna, ze żadna pozamaciczna itd.
Będę trzymać kciuki żeby wyszło wszystko dobrze 😁 pęcherzyk powinien być już widoczny, zarodek może być jeszcze za malutki.
 
u mnie jak narazie nie mam mdłości oby tak zostało hehe ;)
Z całego serca Ci tego życzę ♥️ w 4 tygodniu było spoko. W piątym się zaczęło i to z przytupem🙈

A jeżeli chodzi o moje pierwsze objawy to nie chudłam, pomimo 3 treningów na siłowni w tygodniu, zaczęły mnie nagle boleć plecy w okolicach lędźwi oraz w dole brzucha, tak, że nie mogłam usiedzieć. Potem doszły mi bóle piersi. Często biegałam do łazienki. A że podejrzewałam u siebie coś innego zrobiłam badanie krwi i moczu, żeby to sprawdzić. Wyniki były niejednoznaczne, więc zrobiłam też test. I mamy to, 2 kreski po 3 latach starań :)
 
Z całego serca Ci tego życzę ♥️ w 4 tygodniu było spoko. W piątym się zaczęło i to z przytupem🙈

A jeżeli chodzi o moje pierwsze objawy to nie chudłam, pomimo 3 treningów na siłowni w tygodniu, zaczęły mnie nagle boleć plecy w okolicach lędźwi oraz w dole brzucha, tak, że nie mogłam usiedzieć. Potem doszły mi bóle piersi. Często biegałam do łazienki. A że podejrzewałam u siebie coś innego zrobiłam badanie krwi i moczu, żeby to sprawdzić. Wyniki były niejednoznaczne, więc zrobiłam też test. I mamy to, 2 kreski po 3 latach starań :)
u mnie to już jest druga ciaza i zupełnie inaczej to wyglądało od samego początku miałam mdłości a tutaj nic wiadomo że może się to zmienić;) super gratulacje że się udało ❤️
 
reklama
Do góry