reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

reklama
Ja myślałam, ze genetycznie patrzac na ciążę mojej mamy czy ciotek bede miec cudownie bez objawów no ale jak widać dupa😅 dzisiaj np nie jestem wstanie ruszyć obiadu ktory zrobiłam wczoraj...🥲 już mnie to wykańcza 😪
A ja w sumie domyśliłam się, że jak zawsze będzie u mnie ciekawie 😅. No niestey wymioty i mdłości bardzo wykańczają 🙈. Cieszę się bo dziś zaliczyłam dentystę i udało się plombę zrobić pomimo odruchów wymiotnych, bałam się, że będzie dużo gorzej🙈
 
reklama
ja mam dopiero 30 dzień cyklu . Ja robiłam test w dniu dostania miesiączki i wyszła słaba kreska i tak codziennie powtarzam test od 3 dni to cały czas jest słaba kreska
Jeśli test wyszedł to polecam zrobić betę i proga i powtórzyć kolejna betę po 48h, będziesz widzieć czy poprawnie przyrasta i najdokładniejszy wynik 😊
 
Do góry