reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

Ja mam mega wahania temperatur. Raz mi strasznie zimno, że grzeje się pod ciepłym kocem, a raz jest mi tak gorąco, że się rozbieram do krótkiego rękawka i jeszcze mi ciepło 😆🙈
Czyli normalka :D Mi oprócz wahań temperatur dolega też tkliwość piersi, a zwłaszcza sutków (!), delikatne zmęczenie, czasami ból krzyża/ brzucha bardzo delikatnie jak na miesiączkę. I zauważyłam że mega mi się..odbija.
 
reklama
A jak u Was nastrój? Ja sie dzisiaj w pracy popłakałam ale to tak ze 15 minut szlochałam w kiblu i nie mogłam sie uspokoić. Zła jestem, normalnie nie robię takich rzeczy ale tez nie byłam wcześniej w ciąży. Poszło w sumie z babką która jest wyżej stażem, wszyscy mówią ze dopierdzielila sie do mnie za niewinność i szukała kogoś by sie wyżyc. No to znalazła kobietę z hormonami..
U mnie nastrój średni bo naprawdę źle się czuję i dodatkowo stresuje się powiedzieć w pracy, cały tydzień teraz mam pracę zdalna bo nie wyobrażam sobie siedzieć w firmie i nie wiem jak rozwiązać to, bo nie chce tak brać h-o cały czasbez uzasadnienia, dlatego chciałabym jak najszybciej powiedzieć Kierowniczce i mieć to z głowy, ale to musiałabym się chyba pofatygować do firmy, a nie czuje się na siłach żeby być tam 8h chyba że tylko na to spotkanie podjechać bo mam blisko
 
U mnie nastrój średni bo naprawdę źle się czuję i dodatkowo stresuje się powiedzieć w pracy, cały tydzień teraz mam pracę zdalna bo nie wyobrażam sobie siedzieć w firmie i nie wiem jak rozwiązać to, bo nie chce tak brać h-o cały czasbez uzasadnienia, dlatego chciałabym jak najszybciej powiedzieć Kierowniczce i mieć to z głowy, ale to musiałabym się chyba pofatygować do firmy, a nie czuje się na siłach żeby być tam 8h chyba że tylko na to spotkanie podjechać bo mam blisko
To może wpadnij na firmę pod koniec zmiany i poproś kierowniczkę o rozmowę :)
 
Hej:)
Nie wierzę że to pisze, ale po 5 latach starań, przed przystąpieniem do procedury ivf okazało się, że jestem w ciąży:)
Hcg z wczoraj 1253, progesteron 15,8.
Dostałam od razu luteinę.
Dziś zaczęłam plamić na brązowo, były też niewielkie ilości krwi, takiej różowej. Tak się boje, że to się źle skończy. Czy takie plamienia to normalna sprawa?
Dopiero jutro powtarzam hcg i progesteron, szczerze, boje się wyników:(
 
Hej:)
Nie wierzę że to pisze, ale po 5 latach starań, przed przystąpieniem do procedury ivf okazało się, że jestem w ciąży:)
Hcg z wczoraj 1253, progesteron 15,8.
Dostałam od razu luteinę.
Dziś zaczęłam plamić na brązowo, były też niewielkie ilości krwi, takiej różowej. Tak się boje, że to się źle skończy. Czy takie plamienia to normalna sprawa?
Dopiero jutro powtarzam hcg i progesteron, szczerze, boje się wyników:(
zagnieżdżanie się zarodka może wywoływać takie plamienia
 
reklama
zagnieżdżanie się zarodka może wywoływać takie plamienia
Tak wiem, od rana czytam wszystko na internecie, i już głowa mi paruje.
To moja pierwsza ciąża, długo wyczekana, i po prostu chyba nie myślę trzeźwo.
Lekarz zwiększył mi dawkę luteiny co 8 godzin. Mam nadzieję że te plamienia będą mniejsze, bądź się w ogóle skończą.
Od wczoraj targają mną takie emocje, że mam ochotę tylko płakać.
 
Do góry