reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

reklama
Hej, ja mam dodatnie ANTY TPO (75), ale brak zmian na obrazie USG. Zażywam Eurhyrox 50, zwiększona dawkę po stwierdzonej ciąży. :)
u mnie właśnie było tak, że ATPO i ATG wychodziło podwyższone, ale TSH było zawsze poniżej 2. Od lekarzy usłyszałam, ze mam badać tsh i jak zaczną wychodzić złe wyniki to dopiero coś zaczną w tym kierunku robić. Poinformowałam lekarza na pierwszej wizycie i pokazałam mu ostatnie wyniki. Zlecił ponowne wykonanie tsh. Dzisiaj zrobiłam badanie i wynik 4.690…
 
u mnie właśnie było tak, że ATPO i ATG wychodziło podwyższone, ale TSH było zawsze poniżej 2. Od lekarzy usłyszałam, ze mam badać tsh i jak zaczną wychodzić złe wyniki to dopiero coś zaczną w tym kierunku robić. Poinformowałam lekarza na pierwszej wizycie i pokazałam mu ostatnie wyniki. Zlecił ponowne wykonanie tsh. Dzisiaj zrobiłam badanie i wynik 4.690…
No to umów się do endokrynologa i będzie musiał Ci wprowadzić coś z stylu euthyrox żeby zbić tsh i kontrola najlepiej co 3 tyg. Ja przed ciąża brałam 25mg, zrobiłam w ciąży wynik ciutke ponad 3,potem brałam na zmianę 25mg i 50mg i spadło do 2.6.. Teraz biorę codziennie 50mg i zobaczę jaki wynik będzie za jakieś 2tyg. U mnie brak hashimoto, ale tsh lubi mi skakać
 
Dziewczyny wróciłam z usg. Jestem załamana :( podejrzewają ciążę pozamaciczna :( w macicy pseudopecherzyk (lub dwa) a ponoć w prawym jajniku pęcherzyk z ciałkiem żółtym. Dostałam skierowanie do szpitala :( nie wiem co mam ze sobą zrobić.. powiedziała że równie dobrze może to być dobrze rozwijająca się ciąża.. strasznie się boję 😥
 
reklama
Do góry