reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

reklama
Dlatego dość się martwię. Poniedziałek 13.02 beta 279 potem piątek 17.02 1693 niby przyrost ładny. Do dziś na pewno urosła tu nic nie widać, zero.. :(
ja w dniu pierwszej wizyty miałam betę jakoś koło 3500-4000,a tez nie było nic widać. (tam gdzie byłam sprzęt był bardzo stary)Dopiero w szpitalu jak beta była powyżej 6000 był widoczny pęcherzyk z ciałkiem żółtym
 
Dziewczyny też macie takie kłócia jajnika? Bo brzuch to mnie cały czas ciągnie, nawet w nocy ale dziś prawy jajnik mi bardzo dokucza 😔
 
Dziewczyny też macie takie kłócia jajnika? Bo brzuch to mnie cały czas ciągnie, nawet w nocy ale dziś prawy jajnik mi bardzo dokucza 😔
Ja mam tak od kilku dni, pytałam o to ginekolog powiedziała, że to normlane.. Dziś też mnie obudził w nocy ból dość mocny prawego jajnika, ale może to przez to że poszaleliśmy wczoraj z partnerem :D
 
Dziewczyny też macie takie kłócia jajnika? Bo brzuch to mnie cały czas ciągnie, nawet w nocy ale dziś prawy jajnik mi bardzo dokucza 😔
Tak, mnie kłuje i ciagnie. W kazdej ciazy tak mialam na poczatku, wiec mnie to nie martwi. Mysle ze to takie fizjologiczne zagnieżdżanie sie zarodka, rozciąganie macicy, więzadeł itp.
 
ja miałam mocniejsze kłucia to się okazało, że na tym jajniku mam torbiel wiec możliwe, że przez to bolało bardziej po tej stronie.


Kurcze, jutro się dopytam na wizycie. Mam badzieje że wszystko będzie dobrze.

Ja mam tak od kilku dni, pytałam o to ginekolog powiedziała, że to normlane.. Dziś też mnie obudził w nocy ból dość mocny prawego jajnika, ale może to przez to że poszaleliśmy wczoraj z partnerem :D


Tak właśnie myślałam, bo podbrzusze to mnie jak na @ boli.
 
Dziewczyny też macie takie kłócia jajnika? Bo brzuch to mnie cały czas ciągnie, nawet w nocy ale dziś prawy jajnik mi bardzo dokucza 😔
Mnie przez cały pierwszy tydzień nieustannie bolał lewy jajnik. Lekarka mi powiedziała, że dopóki nie ma plamień itp jest to normalne, nie przemęczać się i kontrolować sytuację. Jutro pierwsze usg, zobaczymy co wyjdzie :) Trzymam kciuki żeby ból ustał, u mnie minęło po około tygodniu, teraz tylko sporadycznie coś zakuje ;)
 
reklama
Kurcze, jutro się dopytam na wizycie. Mam badzieje że wszystko będzie dobrze.




Tak właśnie myślałam, bo podbrzusze to mnie jak na @ boli.
Ja usłyszałam że kłucie w jajniku z którego była owulacja jest normalne bo on jest odpowiedzialny za wytwarzanie progesteronu...
 
Do góry