reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

Mam to samo , ja leze cały dzień , ogarnę coś mieszkanie , zrobię zakupy i tyle , ledwo żyje
Nie wiem co z pracą, pracuje hybrydowo, dziś powinnam iść stacjonarnie ale wzięłam wolne, bo nie jestem w stanie iść do biura, a w domu też jeszcze najlepiej w pozycji leżącej funkcjonuję, w czasie pracy w domu jestem w stanie nawet zasnąć, dlatego jak czuje że mnie bierze to nastawiam budzik na 15 min, ale czuję, że nawet nie umiem się za bardzo skupić na tym co robię. Wy dziewczyny normalnie pracujecie ?
 
reklama
Nie wiem co z pracą, pracuje hybrydowo, dziś powinnam iść stacjonarnie ale wzięłam wolne, bo nie jestem w stanie iść do biura, a w domu też jeszcze najlepiej w pozycji leżącej funkcjonuję, w czasie pracy w domu jestem w stanie nawet zasnąć, dlatego jak czuje że mnie bierze to nastawiam budzik na 15 min, ale czuję, że nawet nie umiem się za bardzo skupić na tym co robię. Wy dziewczyny normalnie pracujecie ?
U mnie póki co większość obowiązków w firmie przejął moj F😉 ja jestem jak zombie 🧟‍♀️ 🤣 robię co moge ale jak narazie jest maksymalnie do D i ani troche magicznie 😝😅
 
Nie wiem co z pracą, pracuje hybrydowo, dziś powinnam iść stacjonarnie ale wzięłam wolne, bo nie jestem w stanie iść do biura, a w domu też jeszcze najlepiej w pozycji leżącej funkcjonuję, w czasie pracy w domu jestem w stanie nawet zasnąć, dlatego jak czuje że mnie bierze to nastawiam budzik na 15 min, ale czuję, że nawet nie umiem się za bardzo skupić na tym co robię. Wy dziewczyny normalnie pracujecie ?
Ja już jestem tydzień na l4 , nie byłabym w stanie usiedzieć w pracy tyle godzin
 
Hej wszystkim 🙂 Od dawna już zaczęłam czytać wasz wątek, jednak dopiero teraz zdecydowałam się napisać. Mam na imię Weronika, mam 27 lat.
Tydzień temu wyszedl mi test pozytywny. Dziś mam 5+1 według miesiączki. Udało się szybko bo już w pierwszym cyklu starań. To moja druga ciąża. Pierwszą ciąże straciłam w 6 miesiącu. Posiadam tez mutacje mthfr i Pai-1. Z tego względu stosuje heparyne od pozytywnego testu, a acard już od starań.
Wizytę u lekarza mam 18.02. Czy mogę się przyłączyć?
 
Mam do Was pytanie - jak w ogóle funkcjonujecie w trakcie dnia? Mnie cały dzień tak muli, kręci w głowie i osłabiona, że zastanawiam się czy jestem po prostu taka "miękka" czy to normalne ?
Ja teraz też tak mam tylko bym spala ale to pewnie efekt odstawienia kawy piłam 2 mocne kawy. W poprzedniej ciąży to jeszcze 9 kg dziecko wnosiłam na 3 piętro i nic mi nie bylo a teraz prawie nic nie zrobię i się idę położyć bo źle się czuję.
 
Hej. Przeczytałam dziś cały wątek, przychodzę do was ze staraczek. Na wstępie chcę wam bardzo pogratulować! I życzyć nudnej i spokojnej ciąży.

Mam 26lat, jestem po stracie w lipcu i trzech łyżeczkowaniach, z czego ostatnie pod koniec listopada, bo lekarz nie dopatrzył pozostałości. W każdym razie daliśmy sobie zielone światło, bo w końcu było wszystko ok. 04.02 w dniu spodziewanej miesiączki pierwszy test ale negatywny. W sobotę już grube 2 krechy i bhcg 1540 ❤️ Progesteron 22,5. Według OM 5+0tc, w sobotę mam pierwszą wizytę u nowego lekarza. Nie liczę na to, że zobaczę serduszko, ale chcę chociaż zobaczyć pęcherzyk i się uspokoić :)

Hej wszystkim 🙂 Od dawna już zaczęłam czytać wasz wątek, jednak dopiero teraz zdecydowałam się napisać. Mam na imię Weronika, mam 27 lat.
Tydzień temu wyszedl mi test pozytywny. Dziś mam 5+1 według miesiączki. Udało się szybko bo już w pierwszym cyklu starań. To moja druga ciąża. Pierwszą ciąże straciłam w 6 miesiącu. Posiadam tez mutacje mthfr i Pai-1. Z tego względu stosuje heparyne od pozytywnego testu, a acard już od starań.
Wizytę u lekarza mam 18.02. Czy mogę się przyłączyć?
Bardzo podobnie jak u mnie. Według miesiączki dziś 5+0, wizytę też mam zaplanowaną na 18.02 :)
 
reklama
Nie wiem co z pracą, pracuje hybrydowo, dziś powinnam iść stacjonarnie ale wzięłam wolne, bo nie jestem w stanie iść do biura, a w domu też jeszcze najlepiej w pozycji leżącej funkcjonuję, w czasie pracy w domu jestem w stanie nawet zasnąć, dlatego jak czuje że mnie bierze to nastawiam budzik na 15 min, ale czuję, że nawet nie umiem się za bardzo skupić na tym co robię. Wy dziewczyny normalnie pracujecie ?
Ja normalnie pracuje do tego w domu bardzo energiczny 3-latek, więc w pracy odpoczywam. Większość czasu siedzę w biurze sama wtedy pozwalam sobie na zwolnienie tempa. A w domu zdarza mi się położyć i iść spać ale tak mi żal tego czasu z tym maluchem.
 
Do góry