reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Dziewczyny! Czy któraś z was bierze luteinie dopochwowgo?
Biorę od tygodnia i dziś rano się budze, na podkładce Szare upławy z tabletka(?)
Takiego dnia były biale...
ja biore od początku. Luteina rozpuszcza się w pochwie i składniki uzupelniajace wypływają. Normalne. Polecam wkładkę nosić. Czasem nawet będą to grudki leku a nie płynne, ale raczej białego koloru.
 
reklama
Może być kwestia wieku niestety młodsze się nie robimy 😉 Ale też w pierwszej ciąży miałyśmy więcej czasu dla siebie nikt nie wolała bez przerwy mamo 😉

Oczywiście może być tak że ciążę synem przechodzisz inaczej, ale nie nastawiaj się na konkretną płeć po objawach. Ja z córką miałam wszystkie objawy na chłopaka i tak się nastawiłam że jak mi lekarz powiedział że córka to byłam lekko zawieszona.
ja nie mam zadnych objawów A wiem że będzie na 100% chłopak🙂 wiec chyba nie ma reguły
 
ja biore od początku. Luteina rozpuszcza się w pochwie i składniki uzupelniajace wypływają. Normalne. Polecam wkładkę nosić. Czasem nawet będą to grudki leku a nie płynne, ale raczej białego koloru.
Dziewczyny, przed chwilą zaaplikowałam luteine to jasno brązowe upławy, dodałabym zdjęcie ale nie chce być zjechana. Któraś tak miała w poprzednich ciążąch ?
Tydzień temu w środę miałam tak dostalam tabletki na podtrzymanie i ustało po jednym dniu....
 
Dziewczyny, przed chwilą zaaplikowałam luteine to jasno brązowe upławy, dodałabym zdjęcie ale nie chce być zjechana. Któraś tak miała w poprzednich ciążąch ?
Tydzień temu w środę miałam tak dostalam tabletki na podtrzymanie i ustało po jednym dniu....
a aplikujesz aplikatorem? Pochwa jest bardzo ukrwiona wiec być może uszkodzilas naczynko przy okazji poprzedniej aplikacji i stara krew spłynęła.
 
A ja mam jesXze pytanie do dziewczyn które już drugi lub więcej razy są mamami... Wczoraj zaczęłam rozmyślać że przy córce tak źle się nie czułam wymiotywalam długo ale nie pamiętam żeby to było aż takie uporczywe, męczące itp i myślę sobie że byłam jednak 8lat młodsza ale też mam przeczucie na syna którego bardzo chce i myślenia koleżankach jedna rok temu 4 miesiące w domu i mówi nic nie umiała robić tylko leżała i ma syna, kolejna 8miesisxy wymiotywalam i początku tragiczne i też syn, kolejna mówi co ma syna że non stop zmeczoan zlensie czuła itp... i ja też no ciężko mi się zaleca z łóżka... Mało wymiotuje ale ciągle mnie muli i czuję się jakby mnie tir przejechal ... Ale zastanawiam się czy teraz się czuje gorzej bo mogę a wcześniej lepiej bo musiałam się czuć lepiej czy faktycznie ma to wpływ na płeć ... Jak było u was?
Ja z synami czułam się super w ciąży, w pierwszej raz zwymiotowałam, w drugiej wcale, w obydwóch mdliło mnie na drażniące i silne zapachy ale nic po za tym, w drugiej pracowałam do 7mc i ogólnie nie było tragedi po za rwą kulszową , a w 3 tylko bym spała, a teraz to masakra non stop mdłości, do rygi raz pojechałam ale ciągnie mnie po kilka razy dziennie, zjem czy nie zjem jest mi niedobrze, jestem wiecznie zmęczona, niewyspana [emoji29][emoji28],
Oj coś trochę marudnie mi to wyszło [emoji38]
 
A
a aplikujesz aplikatorem? Pochwa jest bardzo ukrwiona wiec być może uszkodzilas naczynko przy okazji poprzedniej aplikacji i stara krew apliku

a aplikujesz aplikatorem? Pochwa jest bardzo ukrwiona wiec być może uszkodzilas naczynko przy okazji poprzedniej aplikacji i stara krew spłynęła.
Aplikuje palcem, teraz jednorazowo aplikatorem żeby "dalej wlozyc" i sprawdzić dokładnie jaki to uplaw bo mam palce małe u rąk.
 
Ja przy w pierwszej ciąży jadłabym tylko słodkie wstawałam wcześnie rano bo i po 5 się zdarzało miałam dużo więcej energii i jadłabym na potęgę.. za to tutaj jem jak już czuje glod na słodkie nie mogę patrzeć i viagle jestem zmęczona i spałabym non stop. I mam nadzieję na synka byłaby parka 2 i pół roku różnicy:)
 
Dziewczyny! Czy któraś z was bierze luteinie dopochwowgo?
Biorę od tygodnia i dziś rano się budze, na podkładce Szare upławy z tabletka(?)
Takiego dnia były biale...
Może tak tylko się wydawało bo wiesz właściwie nic szarego nie powinno Ci wypłynąć. Nawet podbarwiona krwią ma inny odcień. Mogła wylecieć bardziej gęsta wydzielina i tak się wydawało.
A ja mam jesXze pytanie do dziewczyn które już drugi lub więcej razy są mamami... Wczoraj zaczęłam rozmyślać że przy córce tak źle się nie czułam wymiotywalam długo ale nie pamiętam żeby to było aż takie uporczywe, męczące itp i myślę sobie że byłam jednak 8lat młodsza ale też mam przeczucie na syna którego bardzo chce i myślenia koleżankach jedna rok temu 4 miesiące w domu i mówi nic nie umiała robić tylko leżała i ma syna, kolejna 8miesisxy wymiotywalam i początku tragiczne i też syn, kolejna mówi co ma syna że non stop zmeczoan zlensie czuła itp... i ja też no ciężko mi się zaleca z łóżka... Mało wymiotuje ale ciągle mnie muli i czuję się jakby mnie tir przejechal ... Ale zastanawiam się czy teraz się czuje gorzej bo mogę a wcześniej lepiej bo musiałam się czuć lepiej czy faktycznie ma to wpływ na płeć ... Jak było u was?
Ja w ciąży z chłopakami się czułam dobrze. W drugiej było nawet lepiej bo nie miałam czasu na rozmyślanie, miałam syna pod opieką. Teraz się czuje fatalnie, nie wiedziałam że mdłości się mogą tyle utrzymywać... Jak się dowiem o płci to dam znać czy inne samopoczucie oznacza inna płeć. Ja z chłopakami dużo słodyczy jadłam a teraz nie mogę wcale, muszę kwasne. Dlatego też myśli wędrują wokół córki;)
A



Aplikuje palcem, teraz jednorazowo aplikatorem żeby "dalej wlozyc" i sprawdzić dokładnie jaki to uplaw bo mam palce małe u rąk.
Mogłaś naczynko uszkodzić. Jak plamienie nie minie albo się nasili to do lekarza.
 
reklama
Może tak tylko się wydawało bo wiesz właściwie nic szarego nie powinno Ci wypłynąć. Nawet podbarwiona krwią ma inny odcień. Mogła wylecieć bardziej gęsta wydzielina i tak się wydawało.

Ja w ciąży z chłopakami się czułam dobrze. W drugiej było nawet lepiej bo nie miałam czasu na rozmyślanie, miałam syna pod opieką. Teraz się czuje fatalnie, nie wiedziałam że mdłości się mogą tyle utrzymywać... Jak się dowiem o płci to dam znać czy inne samopoczucie oznacza inna płeć. Ja z chłopakami dużo słodyczy jadłam a teraz nie mogę wcale, muszę kwasne. Dlatego też myśli wędrują wokół córki;)

Mogłaś naczynko uszkodzić. Jak plamienie nie minie albo się nasili to do lekarza.
Oby ustało.. oby było dobrze.. od początku mam stres bo od początku "coś".. we wtorek wizyta.
 
Do góry