reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Byłam na wizycie- u Fasolki dalej bijące serduszko, przez 2 tyg urosła prawie dwa razy. Dostałam Duphaston i mam się oszczędzać. Myślałam, że dzisiaj po wizycie pośpie, ale dalej jestem jakaś zdenerwowana... Jednak stwierdzam, że ciąża to najbardziej stresujący czas, oby do października!
Ps dzisiaj z USG poród wyszedł w urodziny mojego męża, a syna urodziłam w swoje urodziny. My to umiemy trafic 😁
I dopiero nadrobiłam tę cudowną informację!!
 
reklama
Byłam na wizycie- u Fasolki dalej bijące serduszko, przez 2 tyg urosła prawie dwa razy. Dostałam Duphaston i mam się oszczędzać. Myślałam, że dzisiaj po wizycie pośpie, ale dalej jestem jakaś zdenerwowana... Jednak stwierdzam, że ciąża to najbardziej stresujący czas, oby do października!
Ps dzisiaj z USG poród wyszedł w urodziny mojego męża, a syna urodziłam w swoje urodziny. My to umiemy trafic [emoji16]
Na co wy dostajecie te duphastony i luteiny? :)
 
Becikowe nie miało progu dochodowego od 2006 do 2012 roku. Od tamtego czasu jest to 1922zł netto na członka rodziny (noworodek też się liczy). Co ważne od tego 2012 próg nie jest zmieniony, a nie ma co się oszukiwać 1922zł dzisiaj, a 10 lat temu to spora różnica.
Aktualnie tylko 500 plus jest bez dochodu - jeszcze kilka lat temu było jeżeli dotyczyło jednego dziecka

Edit. I mimo, że całym serduszkiem ***** *** to ustawę o progu wprowadziło akurat PO, a podpisał B.Komorowski ;)
Co nie zmienia faktu że PiS ani jednego Progu nie zwiększył za to wydatki życia codziennego i owszem... Na becikowe to samo na rodzinę to samo dla samotnych z tego co kojarzę to samo... Ani progów nie zwiększyli ani odpowiednio do inflacji wypłat 🤦

Co do odczuć że jesteśmy w ciąży ja już z kilkudniową przerwa jestem 5miesiąc więc do mnie dotarło 😅 jednak w tej dopiero 3 taka o sytuacja hehe. Do mnie dotarło jak w końcu zobaczyłam zarodek z bijącym serduszkiem na USG. Którego tyle czasu nie widziałam i tylko te puste pęcherzyki oglądałam
 
u mnie dzis 11+3 I dalej nie dotarło...🤦‍♀️ mimo, że wiem kiedy był transfer, widziałam Malego na usg 6x już Ale objawów nie mam zadnych poza cukrzycą ciążowa 🤦‍♀️
No i już od południa miewam brzuszek wystający🤣🤣
Ale że już za tydzień w pt prenatalne to dalej dla mnie szok🥰🙂
u mnie dziś 11+3i też od południa już mam brzuch 🤣😅 w ogóle w szoku jestem.. Że to tak szybko w tej ciąży widać i weź tu nic nikomu nie mów 😅😉 ja czekam na te prenatalne jak na zbawienie😅 dzidzie raz widziałam i z objawami tez słabo u mnie, bo w sumie nie mam żadnych i już się stresuje, oby do wtorku 😉
 
u mnie dziś 11+3i też od południa już mam brzuch 🤣😅 w ogóle w szoku jestem.. Że to tak szybko w tej ciąży widać i weź tu nic nikomu nie mów 😅😉 ja czekam na te prenatalne jak na zbawienie😅 dzidzie raz widziałam i z objawami tez słabo u mnie, bo w sumie nie mam żadnych i już się stresuje, oby do wtorku 😉
U mnie dziś według 1 USG 10+2 powiedz mi tak z ciekawości kiedy miałaś okres? Bo ja nawet z przybliżenia nie wiem co i jak 😅 ja się czuję tragicznie znowu ... Mało wymiotuje ale kręci mi się w głowie, muli mnie i na nic nie mam siły ... Dwa dni było już dobrze a wczoraj to była tragedia...
 
U mnie dziś według 1 USG 10+2 powiedz mi tak z ciekawości kiedy miałaś okres? Bo ja nawet z przybliżenia nie wiem co i jak 😅 ja się czuję tragicznie znowu ... Mało wymiotuje ale kręci mi się w głowie, muli mnie i na nic nie mam siły ... Dwa dni było już dobrze a wczoraj to była tragedia...
u mnie dziś 11+3i też od południa już mam brzuch 🤣😅 w ogóle w szoku jestem.. Że to tak szybko w tej ciąży widać i weź tu nic nikomu nie mów 😅😉 ja czekam na te prenatalne jak na zbawienie😅 dzidzie raz widziałam i z objawami tez słabo u mnie, bo w sumie nie mam żadnych i już się stresuje, oby do wtorku 😉
A dobra 11+3 nie 10+3 to nie ważne 😅 źle przeczytałam 🤦
 
reklama
Do góry