reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

To proszę o dodanie😃

U mnie kosztów brak- wszystko na kase chorych (Pappa z racji wieku)

Właśnie się wqrv na maxa- mężowi cofnęli urlop który miał podpisany i wyglada na to ze do Grecji lecę sama😡
A macie zapłacone wakacje ? Jeśli macie to rachunek niech zaniesie dla szefostwa i albo placa za urlop wykupiony albo dają urlop, jakoś tak jest podobno :)
 
reklama
Kurcze, tak teraz was czytam i faktycznie...ja tez płacę zusu miesiecznie nie całe 2tys zł... A co z tego mam? Nic. Musze umawiać sie prywatnie bo na nfz nie ma miejsc... Krew itd tez prywatnie ale nie wiedzialam ze moge na nfz - bo do ginekologa chodzę prywatnie i on wystawia mi wszystko odpłatnie 😔 byłam dzis na profilaktycznym usg piersi, 10 min i cyk 200zl w plecy... 🥴 Znajac życie nie dostanę nawet becikowego bo mam z mężem firme i koszty chyba jakas sume przekraczaja i chyba mi nie przysługuje. Podczas macierzyńskiego tez nic nie dostane bo pracujemy we wlasnej firmie... Takze jedyne co mi przysługuje to placenie panstwu... 😠
Żeby dostać jednorazowe becikowe dochód na osobę w rodzinie to max 1922 zł ale nie wiem czy netto czy brutto. I to wkurza bo całe życie płacimy zusy a nie należy mam się nic.
 

Załączniki

  • 5adb9a0d-b1c9-4d92-ad42-783b5ddd8cbd.jpg
    5adb9a0d-b1c9-4d92-ad42-783b5ddd8cbd.jpg
    63,4 KB · Wyświetleń: 42
  • 4a526947-cfbe-465c-ab9b-8a1ba0c12f1e.jpg
    4a526947-cfbe-465c-ab9b-8a1ba0c12f1e.jpg
    35,8 KB · Wyświetleń: 38
Żeby dostać jednorazowe becikowe dochód na osobę w rodzinie to max 1922 zł ale nie wiem czy netto czy brutto. I to wkurza bo całe życie płacimy zusy a nie należy mam się nic.
Niestety, cale życie czlowiek oddaje ogromna część wyplaty państwu a wzamian dosłownie nic nie dostaje bo sie nie zalicza do jakiejś przegrody 🤷‍♀️
 
Kurcze, dziewczyny miałyście problemy z czytaniem forum? Ja mogę wejsc tylko na ostatnią stronę:/ w nocy udało mi się jakoś cofnąć o 3... I dalej nie szło..
 
A wiesz że bez ważnego powodu nie może tego zrobić, a jeśli macie wpłaconą zaliczkę i nie można anulowac rezerwacji to poniesione koszta zwraca pracodawca [emoji6],
Wysłali go na misje pokojowa z armii…
Już rozpoczęłam akcje informacyjna gdzie mam rachunki wyslac

Ja się tam nie boje sama lecieć, czy tam na miejscu być, tylko nam chodziło o to żeby poznać akwen i warunki żeglugi w Grecji z kimś a nie na żywca w wakacje jechać.
Wcześniej zeglowalismy po Chorwacji ale po 10 latach już nam się trochę znudziło i chcieliśmy coś innego- a zasady cumowania są np. Inne.
A teraz jak pojadę sama to mi będzie znowu będę jedyna która „ma doświadczenie greckie” bo reszta załogi jeszcze nie była.
 
Kurcze, tak teraz was czytam i faktycznie...ja tez płacę zusu miesiecznie nie całe 2tys zł... A co z tego mam? Nic. Musze umawiać sie prywatnie bo na nfz nie ma miejsc... Krew itd tez prywatnie ale nie wiedzialam ze moge na nfz - bo do ginekologa chodzę prywatnie i on wystawia mi wszystko odpłatnie 😔 byłam dzis na profilaktycznym usg piersi, 10 min i cyk 200zl w plecy... 🥴 Znajac życie nie dostanę nawet becikowego bo mam z mężem firme i koszty chyba jakas sume przekraczaja i chyba mi nie przysługuje. Podczas macierzyńskiego tez nic nie dostane bo pracujemy we wlasnej firmie... Takze jedyne co mi przysługuje to placenie panstwu... 😠
Dla pocieszenia, ja przy pierwszym też nic nie dostałam bo za dużo zarabialiśmy razem z nie mężem. Teraz co prawda ja nie pracuje, ale też pewnie będzie podobnie.
 
reklama
Dziewczyny, tez tak macie ze po 3h nagle was nudzi i to znak ze trzeba znow cos przegryźć? Glodu nie czuje ale czasem tak mam, nawet coraz częściej ze musze cos przegryźć co 3h bo mi niedobrze jak pominę ten czas🤦‍♀️🤢

Mam to samo, głodu jeszcze nie czuje a zaczyna mnie mulić. Jak bedę chciała przeczekać i nie zjem, to robi mi się tak niedobrze, że już nawet jedzenie nie pomaga.
Mówiłam dzisiaj właśnie narzeczonemu, że głód to piękne uczucie. Niedoceniałam go😅
 
Do góry