reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

czyli wychodzi na to ze mój bedzie mi robić pappe? Bo mój ma certyfikat FMF, nie wiem czy u nich pobierają krew. Bede w takim razie musiałą zadzwonic w poniedziałek i sie dopytać. Bo tyle mi rzeczy tłumaczył co gdzie i jak ze połowy zapomnialam a połowe ledwo w pośpiechu zapisałam na kartce..
Dokładnie, najlepiej dopytaj
 
reklama
Oj tak Jestem przykładem gdzie pappa wyszło źle z ryzykiem ZD 1:98... STRES, placz, brak możliwości normalnego funkcjonowania. Zrobiłam nifty, bałam się aminipunkcji. Nifty ok dziecinka urodziła się zdrowiuteńka
Dlatego też dobrze wiedzieć że to jednak jest statystyczne ryzyko, a odpowiedź na 100% daje tylko aminopunkcja, lub 98% nifty
 
Taką ściągawkę dostałam ostatnio od lekarza
IMG_20220312_142037_edit_471869009455601.jpg
 
@Edyta835 dzięki! Przecież ja go obserwuję na fb a jakoś w ogóle nie pomyślałam.. Ehh.. Zaćmienie ciążowe 😅 tak zielona nawilża i jest dobra przy kaszlu, a ja bym chciała niebieska, bo mam okropny katar, bo przemarzłam ostatnio..
 
reklama
Kurcze dziewczyny, zgrzeszyłam 😅 jem zdrowo od początku ciąży, zero slodyczy... Ale dziś mialam napad na slodkie i zjadlam czekoladowego muffinka z powidłem malinowym 🥴 troche sumienie drga ale takie bylo pyszne 🥴🥴🥴
 
Do góry