reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Ja to bym spala i spala, ale mój 1,5 roczniak wstaje 6:15z zegarkiem w ręku [emoji3061] więc i ja wstaje, ale bardzo często on idzie na drzemke i ja razem z nim, a wieczorem tyle razy już z nim zasnęłam jak go kładłam spać, że szok.. Budzę się po 1,5-2godz i jeszcze z godzinę posiedzę z mężem i idę dalej spać [emoji28][emoji28] ogólnie to czekam aż ten pierwszy trymestr się skończy i to zmęczenie dziwne minie. Jeszcze we środę starszy syn miał testy sprawnościowe do klasy sportowej, no i oczywiście pojechalam ze starszym i młodszym, a że tego dnia pogoda u nas to śnieg i zimno, a tam prawie 2 godz trzeba było stać na dworze to oczywiście odbiło to się na mnie i na młodszym katarem[emoji3061] masakra... Wiecie czy w ciąży można się inhalować nebudose czy tylko zwykłą solą fizjologiczna??
Ale nebudose to sól fizjologiczna tylko w większym stężeniu, więc raczej też można, a gdzieś na jakiejś stronie kiedyś czytałam o nebudose hialuronic i odpowiedź lekarza była że można w ciąży inhalować to zwykłym tym bardziej można.
 
reklama
Nie ogarniam tego mojego dziecka. Śpi tak w kratkę, ze dajcie spokój. Wczoraj 8:30, dzisiaj przed 6 pobudka … moje choróbsko dalej nie daje za wygraną. Wręcz przeciwnie. Leżę jak zwłoki w łóżku. Tak mi się marzy fervex albo amol żeby się natrzeć.. 😭 dziękuje Bogu ze roczek za tydzień.. i mąż w weekend w domu.
 
I ja witam
Spałabym a jakże a le co z tego jak wc wzywa.
Poza tym czasem oko spadnie popołudniu to wyspana jestem .
Dziś słonecznie za oknem,może więcej spokoju będzie we mnie.
Miłej soboty
 
Ja zobaczę czy mi lekarz zleci. Mam PAPPe w pakiecie więc nie zaszkodzi jak zrobię...
Ja też. Mam 38 lat i jak wskazanie będzie to nie będę udawała mądrzejszej.Z resztą pewno jak cokolwiek gin napomknie to w stresie na nie polecę. Oby nie i obym bardziej kosztownych nie musiała bo kasa rzecz nabyta i się zorganizuje...ale te nerwy właśnie
 
Nie ogarniam tego mojego dziecka. Śpi tak w kratkę, ze dajcie spokój. Wczoraj 8:30, dzisiaj przed 6 pobudka … moje choróbsko dalej nie daje za wygraną. Wręcz przeciwnie. Leżę jak zwłoki w łóżku. Tak mi się marzy fervex albo amol żeby się natrzeć.. 😭 dziękuje Bogu ze roczek za tydzień.. i mąż w weekend w domu.
Oj, zdrowia
Wiosna idzie..Mój syn też najlepiej wstaje w weekend a już jak słoneczko poczuje to w momencie jest na nogach
 
Ja też. Mam 38 lat i jak wskazanie będzie to nie będę udawała mądrzejszej.Z resztą pewno jak cokolwiek gin napomknie to w stresie na nie polecę. Oby nie i obym bardziej kosztownych nie musiała bo kasa rzecz nabyta i się zorganizuje...ale te nerwy właśnie
Tyle że pappa tak właściwie to nic konkretnego nie mówi , bo to statystyka i im starsza kobieta w ciąży tym gorsze wyniki wychodzą
 
Dzień dobry[emoji57]

Czy wczesne wstawanie tez jest objawem ciążowym???[emoji23][emoji23][emoji23]- wcześniej żadna siła by mnie w sobotę o 7 z łóżka nie wygnała…

Ja dostałam skierowanie na Pappa test z racji wieku i robię zaraz po powrocie z Grecji- tj 11.04 mam termin.

Wszystkim mającym maluchy w domu - życzę siły… pamietam jak w drugiej ciąży podałam wczesnym popołudniem a mój , wtedy 2-latek, bawił się na kocyku jak ja drzemałam… a teraz jak widzą ze mi się chce spać to mnie sami wysyłają na drzemkę ale „do łóżka a nie na kanapę”[emoji23]
U mnie z moim 2 latkiem nie ma opcji podrzemać jak się bawi bo albo ciągnie za rękę że też mam się bawić albo wchodzi na stół i żarówkę probuje odkręcać [emoji3061], ja jak już mnie ścina że nie daje rady to odpalam bajki, sadzam na kanapie przytulam się do niego i odlatuje, ale częściej kimam razem z nim bo na szczęście jeszcze chętnie idzie spać w południe
 
Tyle że pappa tak właściwie to nic konkretnego nie mówi , bo to statystyka i im starsza kobieta w ciąży tym gorsze wyniki wychodzą
jednak pozwala wykryć ewentualne wady genetyczne i szacuje ryzyko powikłań związanych z nadciśnieniem. Nie mówmy, ze to czysta statystyka. W jakiś sposób kobieta czuje się spokojniej to robiąc. A margines błędu dotyczy wielu badań, nie tylko pappa.
 
Tyle że pappa tak właściwie to nic konkretnego nie mówi , bo to statystyka i im starsza kobieta w ciąży tym gorsze wyniki wychodzą
Mi o nim z automatu mowila gin jak tu Koleżance...
Nic, nie będę wyprzedzała faktów...21.03 mam wizytę i na tym się skupiam
Sorki ale posty o tętnie w 10tc itp lekko pomijam bo nie dobrze mi to robi na psyche. Te testy tak samo.Ide po to do gina by ona kierowała mną.
Ja mam dziedzine w której się znam,ma i gin... Inaczej bym oszalała ...ale to ja
 
reklama
Do góry