reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
ja sama sobie nie robię paznokci ani włosów, wiec zamierzam chodzić do fryzjera i na pazury cały czas 😄chyba tylko na poród zrezygnuje w ostatnim miesiącu z hybryd, bo nie jestem pewna co do stanowiska lekarzy odnosnie pomalowanych paznokci w trakcie porodu.
ja miałam robiony french na rękach i stopach 🤭
 
Oliwia088 opieka w trakcie ciazy troche lipna ale mnie zszokowaly, zeby sie umowic musze czekac 2 tyg 😂
Tak jak DianaO pisze sa 2 usg plus wizyty u poloznych.
Paznokci nie robie odkad w szpitalu robie bo nam niewolno 😭 a ja mam bardzo slabe i lamiace sie pazurki.
 
Hej dziewczyny byłam dziś na wizycie usg i strach i stres jest spory bo jest tylko pęcherzyk ciążowy wiec powiedział że jest wcześnie i jeszcze 2 tygodnie i dopiero następne usg …
Muszę poświecić więcej czasu na czytanie bo tyle nadajecie że szok macie niezłe tempo…
 
Ja jestem pewna, że zalecają, aby nie malować u stóp przed porodem :) paznokcie sinieją jak się dzieje się coś niepokojącego.
Ja u stóp miał zrobiona na poród, ręce bez hybrydy.
Co ciekawe po porodzie w kilka dni spadła mi sama z każdego palca, wcześniej nigdy czegoś takiego nie miałam, a robię w tym samym miejscu.
 
A badałaś TSH w ostatnim czasie? W ciąży lubi skakać. Ja jak jeszcze nie wiedziałam, że mam chorą tarczycę to przy tsh 4,5 miałam między innymi takie jakby kołatanie serca i uczucie niepokoju. Po lekach przeszło.
Robiłam na wizytę, było w normie. Jutro pójdę do lekarza, a gdyby nie znalazł przyczyny to w poniedziałek będę robiła badania na kolejną wizytę to jeszcze raz sprawdzę, może coś się zmieniło.
 
Ja z kolejną obawą😩 przeczytałam gdzieś na forum że ten Doppler zabija zarodki i schizuję strasznie, bo moja ginekolog dała posłucha serduszka. Jakie macie doświadczenia w tym temacie ? Bo wczoraj byłam w siódmym niebie a dziś znów nerwy 🥺
 
reklama
Do góry