reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Jejku @DianaO ale się nastresowalas! Ważne, że maluszek cały!
Ja sobie powiedziałam, że nikomu nie powiemy o ciązy do pierwszych badań prenatalnych, a jutro mama do nas przybywa na tydzień i zastanawiam się czy przypadkiem nie wygadam sie sama, albo się mama nie połapie. Trochę głupie mi ją tak oszukiwać ale chyba wolę poczekać, żeby móc przekazać już tylko pozytywne wieści.

Najlepszego Wam wszystkim w dniu kobiet ! 🥳🥳
 
Jejku @DianaO ale się nastresowalas! Ważne, że maluszek cały!
Ja sobie powiedziałam, że nikomu nie powiemy o ciązy do pierwszych badań prenatalnych, a jutro mama do nas przybywa na tydzień i zastanawiam się czy przypadkiem nie wygadam sie sama, albo się mama nie połapie. Trochę głupie mi ją tak oszukiwać ale chyba wolę poczekać, żeby móc przekazać już tylko pozytywne wieści.

Najlepszego Wam wszystkim w dniu kobiet ! 🥳🥳
Ja powiedziałam tylko mamie a juz wie pół rodziny 🤦‍♀️
 
Trochę mnie niepokoi, ze wciąż krwawię.

Cały czas żywa krwią.
Nie ma skrzepów ani nic.
Ale wciąż jest czysta krew….
 
reklama
Ode mnie dla mnie 🤷🏽‍♀️😍
 

Załączniki

  • IMG_6578.jpg
    IMG_6578.jpg
    168,2 KB · Wyświetleń: 54
Do góry