reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

O 15:00 byłam w drodze na emergency
Do 19:00 badali mi krew.
Robili wywiad.
O 19 trafiłam na oddział położniczy.
Miałam badanie wziernikiem które potwierdziło ze było krwawienie ale szyjka macicy jest zamknięta wiec nie ma poronienia w trakcie.
Mam zdiagnozowane poronienie zagrażające i wizytę jutro na 13:15 na usg, które ma zadecydować co się dzieje.
Nie dostałam wypisu,
Nie dostałam leków żadnych.
Po tosty zabrali wenflon i powiedzieli ze jak tylko poczuje się na siłach to mogę iść i mam wrócić jutro na usg …. I tyle….
 
reklama
Dziewczyny które maja cukier na czczo wysoki (ja mial 93). Zauważyłam ze jak zjem cos, co ma duzo cukrów, mam od razu nudności lub bóle glowy. Tez tak macie? Wyczytalam ze skok glukozy objawia sie właśnie nudnościami i bolem głowy. Dopiero dziś zczailam. Bolała mnie glowa (po zjedzeniu kilku kostek gorzkiej czekolady) i czulam sie fatalnie. Potem przeszlo, poczęstowałam się od męża chrupkami i znow glowa zaczela mocno boleć. Wtedy zrozumialam ze chodzi o wysoki numer glikemiczny jaki spożywam. Kiedyś mialam nudności po soku pomarańczowym, po zjedzeniu mandarynki, truskawek... I teraz zrozumialam ze moze chodzi o poziom cukru 🤷‍♀️ co wy o tym myślicie?
 
O 15:00 byłam w drodze na emergency
Do 19:00 badali mi krew.
Robili wywiad.
O 19 trafiłam na oddział położniczy.
Miałam badanie wziernikiem które potwierdziło ze było krwawienie ale szyjka macicy jest zamknięta wiec nie ma poronienia w trakcie.
Mam zdiagnozowane poronienie zagrażające i wizytę jutro na 13:15 na usg, które ma zadecydować co się dzieje.
Nie dostałam wypisu,
Nie dostałam leków żadnych.
Po tosty zabrali wenflon i powiedzieli ze jak tylko poczuje się na siłach to mogę iść i mam wrócić jutro na usg …. I tyle….
Masakra, jak masz się czuć bezpiecznie w takich warunkach 😤 trzymam kciuki żeby sie okazalo ze ich przypuszczenia są błędne a dzidzia cala i zdrowa chowa sie w srodku i czeka by zobaczyc swiat w październiku ❤️ trzymam mocno kciuki!
 
O 15:00 byłam w drodze na emergency
Do 19:00 badali mi krew.
Robili wywiad.
O 19 trafiłam na oddział położniczy.
Miałam badanie wziernikiem które potwierdziło ze było krwawienie ale szyjka macicy jest zamknięta wiec nie ma poronienia w trakcie.
Mam zdiagnozowane poronienie zagrażające i wizytę jutro na 13:15 na usg, które ma zadecydować co się dzieje.
Nie dostałam wypisu,
Nie dostałam leków żadnych.
Po tosty zabrali wenflon i powiedzieli ze jak tylko poczuje się na siłach to mogę iść i mam wrócić jutro na usg …. I tyle….
A no widzisz, nie jestem w stanie na bieżąco wszystkich postów odczytać, a i te początkowe przeleciałam tak i wiedziałam że ktoś pisał że jest w UK tylko nie wiedziałam kto [emoji846],

Szok normalnie, chociaż jedną dobra wiadomość że szyjka zamknięta[emoji110]️. Ale serio co im by szkodziło od razu usg zrobić żebyś była spokojniejsza [emoji17],
A nie jest to jakoś czasem w okolicach terminu miesiączki ?
 
Marta 2432 masz racje nowy tydzień i nowe wieści pewnie pozytywne będą 👋
Magdalenams dzięki za rady muszę wypróbować🌸
Lenka 92 Gratuluje 1 ciąży napisz ile masz lat ? Powodzenia ❤️
Marta daj znać i koniecznie fotki który to już tydzień ;)
Safik czemu szykujesz się na najgorsze?


Dziewczyny widzę że każdemu prawie doskwiera ból cycków także witam w klubie 🙈
U nas w domu syn zawalone górne drogi oddechowe przeszło na mnie i na córkę siedzimy ogilani eh… a w szkole u mojego syna przyjęto 60 osób z Ukrainy w następnej szkole obok 50 napływ ludzi jest tak bardzo duży nie spodziewałam się w tak małym miejsce jak moje będą uchodźcy biedni ludzie wczoraj mnie taki stres ogarnął że masakra i szykowałam z córka kołdry poduszki pościele dla nich tam są małe dzieci szok ludzie u nas bardzo pomagają biorą obcych ludzi na chate szok poprostu. My pomagamy jak możemy nie mogę tego przeżyć jak muszą cierpieć rozłąkę z bliskimi i wogule …musiałam się wygadać sorki …

Dziękuje, mam 30 lat. Mnie tez piersi bardzo dokuczają, odkąd zaszłam nie da rady spac na brzuchu, i te ciagle mdłości 🙁 zdrówka Wam życzę!
 
Dziewczyny które maja cukier na czczo wysoki (ja mial 93). Zauważyłam ze jak zjem cos, co ma duzo cukrów, mam od razu nudności lub bóle glowy. Tez tak macie? Wyczytalam ze skok glukozy objawia sie właśnie nudnościami i bolem głowy. Dopiero dziś zczailam. Bolała mnie glowa (po zjedzeniu kilku kostek gorzkiej czekolady) i czulam sie fatalnie. Potem przeszlo, poczęstowałam się od męża chrupkami i znow glowa zaczela mocno boleć. Wtedy zrozumialam ze chodzi o wysoki numer glikemiczny jaki spożywam. Kiedyś mialam nudności po soku pomarańczowym, po zjedzeniu mandarynki, truskawek... I teraz zrozumialam ze moze chodzi o poziom cukru [emoji2368] co wy o tym myślicie?

Może mieć to związek. Ja widzę po sobie, że mnie mdli jak zjem za dużo. Staram się jeść lekka kolacje, aby rano nie było mi słabo

DianaO daj koniecznie znać co u Ciebie. Trzymam kciuki :)

Ja mam L4 do końca tygodnia - jak macie pomysł na rozrzedzenie gili, na zatoki i na mokry kaszel to poproszę, bo już chyba próbowałam wszystkiego i dalej spływa na gęsto...
 
Może mieć to związek. Ja widzę po sobie, że mnie mdli jak zjem za dużo. Staram się jeść lekka kolacje, aby rano nie było mi słabo

DianaO daj koniecznie znać co u Ciebie. Trzymam kciuki :)

Ja mam L4 do końca tygodnia - jak macie pomysł na rozrzedzenie gili, na zatoki i na mokry kaszel to poproszę, bo już chyba próbowałam wszystkiego i dalej spływa na gęsto...

Na zatoki jedyne co mi pomaga to płukanie, np iri.gasin
 
Na zatoki jedyne co mi pomaga to płukanie, np iri.gasin
Ja się się strasznie boje i brzydzę tego płukania właśnie :( boje się, że mi ta woda zostanie w mózgu [emoji28] nie no, że zostanie mi w zatokach. Nie plukalam tym nigdy tak na maksa, ale chyba muszę się przemóc :(

A dużo pijecie? Ja tej nocy z 1,5 l wody wypiłam. Może przez chorobę, a moze to ciążowe
 
Dzień dobry wszystkim 😙

Miłego dnia dziewczyny 😙 powodzenia na wizytach.
Diana trzymam kciuki 🤞

A ja od wczoraj zastanawiam się czy warto robić prenatalne na NFZ, wiecie chodzi mi o podejście do tematu, ale z drugiej strony czemu lekarz z poradni genetyki klinicznej ma mnie olać? Eh moje rozkminy...
ja całe życie chodzę do lekarza prywatnie. choruje na prawdę bardzo bardzo mało i sporadycznie, ogólnej zdrowie mi dopisuje więc w razie czego jak miałam czekać to wolałam zapłacicie i mieć wizytę z głowy.
ale cholera całe życie potrącają mi składki to chyba warto czasem to wykorzystać, tą poradnię poleciła mi moją gin to chyba wiem co robi...
 
reklama
Ja się się strasznie boje i brzydzę tego płukania właśnie :( boje się, że mi ta woda zostanie w mózgu [emoji28] nie no, że zostanie mi w zatokach. Nie plukalam tym nigdy tak na maksa, ale chyba muszę się przemóc :(

A dużo pijecie? Ja tej nocy z 1,5 l wody wypiłam. Może przez chorobę, a moze to ciążowe
Ja pije całkiem sporo, też się budze w nocy by się napić. Co do zatkanego nosa to może to być spowodowane hormonami. Uczucie zatkanego nosa może być spowodowane wysokim progesteronem więc jest to całkiem normalne w ciąży (o ile nie mam temperatury i innych objawów chorobowych) :)
 
Do góry