reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
No mam i ja fasolka 😘
 

Załączniki

  • B7D34528-E856-4A9B-AC0D-43AAA1409219.jpg
    B7D34528-E856-4A9B-AC0D-43AAA1409219.jpg
    6,5 KB · Wyświetleń: 68
Gratulacje pięknych USG!

Czy ktoś może ma gołąbki? Boze dałabym wszystko żeby zjeść gołąbki 😭


Ponadto.. Noce roczniaka są wciąż takie mocno średnie.. pobudki 2-3 w nocy. Wczoraj wieczorem zobaczyliśmy ze w uchu jest dość dużo wydzieliny, która jest poza zasięgiem patyczka. Dzisiaj byliśmy u pediatry i stan uszu pozwala na krople póki co. Jeśli nie dadzą rady to laryngolog. Hubert wazy 11,3 kg. I mierzy 84 cm. Dodatkowo wychodzą tez górne czwórki. Pani doktor zasugerowała też odejście od nocnego karmienia, argumentując to, tym że żołądek może sie przyzwyczaić i tak już będzie sobie wstawal jeść. Spróbujemy podać wodę i zwiększyć kolacje. Dodatkowo mamy skok, zaczyna sie tryb „zosia samosia”. Do fotelika jest okropna niechęć wiec próbujemy kolejnego. Dzisiaj zwymiotował mi pół auta w drodze na zakupy wiec było super. Poza tym paliwo 7,19. Kur… Serio? Dobrze, ze moja wiocha jest na tyle rozwinięta, że mamy potrzebne sklepy w zasięgu ręki. Ale mój mąż dojeżdża.. chyba sie przesiądzie na pociąg. 🙄 Albo zrobi auto w gazie bo jak tu dalej … zaraz będzie 9-10 zł.
 
Gratulacje pięknych USG!

Czy ktoś może ma gołąbki? Boze dałabym wszystko żeby zjeść gołąbki 😭


Ponadto.. Noce roczniaka są wciąż takie mocno średnie.. pobudki 2-3 w nocy. Wczoraj wieczorem zobaczyliśmy ze w uchu jest dość dużo wydzieliny, która jest poza zasięgiem patyczka. Dzisiaj byliśmy u pediatry i stan uszu pozwala na krople póki co. Jeśli nie dadzą rady to laryngolog. Hubert wazy 11,3 kg. I mierzy 84 cm. Dodatkowo wychodzą tez górne czwórki. Pani doktor zasugerowała też odejście od nocnego karmienia, argumentując to, tym że żołądek może sie przyzwyczaić i tak już będzie sobie wstawal jeść. Spróbujemy podać wodę i zwiększyć kolacje. Dodatkowo mamy skok, zaczyna sie tryb „zosia samosia”. Do fotelika jest okropna niechęć wiec próbujemy kolejnego. Dzisiaj zwymiotował mi pół auta w drodze na zakupy wiec było super. Poza tym paliwo 7,19. Kur… Serio? Dobrze, ze moja wiocha jest na tyle rozwinięta, że mamy potrzebne sklepy w zasięgu ręki. Ale mój mąż dojeżdża.. chyba sie przesiądzie na pociąg. 🙄 Albo zrobi auto w gazie bo jak tu dalej … zaraz będzie 9-10 zł.
zapraszam- lubuskie jeszcze są gołąbki
I na sobotę kolejny gar dla straży robię akurat zebranie mamy a po zebraniu after ja niestety jako taxi będę :D ale
Gołąbki będą i sałatki
 
reklama
Gratulacje pięknych USG!

Czy ktoś może ma gołąbki? Boze dałabym wszystko żeby zjeść gołąbki 😭


Ponadto.. Noce roczniaka są wciąż takie mocno średnie.. pobudki 2-3 w nocy. Wczoraj wieczorem zobaczyliśmy ze w uchu jest dość dużo wydzieliny, która jest poza zasięgiem patyczka. Dzisiaj byliśmy u pediatry i stan uszu pozwala na krople póki co. Jeśli nie dadzą rady to laryngolog. Hubert wazy 11,3 kg. I mierzy 84 cm. Dodatkowo wychodzą tez górne czwórki. Pani doktor zasugerowała też odejście od nocnego karmienia, argumentując to, tym że żołądek może sie przyzwyczaić i tak już będzie sobie wstawal jeść. Spróbujemy podać wodę i zwiększyć kolacje. Dodatkowo mamy skok, zaczyna sie tryb „zosia samosia”. Do fotelika jest okropna niechęć wiec próbujemy kolejnego. Dzisiaj zwymiotował mi pół auta w drodze na zakupy wiec było super. Poza tym paliwo 7,19. Kur… Serio? Dobrze, ze moja wiocha jest na tyle rozwinięta, że mamy potrzebne sklepy w zasięgu ręki. Ale mój mąż dojeżdża.. chyba sie przesiądzie na pociąg. 🙄 Albo zrobi auto w gazie bo jak tu dalej … zaraz będzie 9-10 zł.
No niestety ceny rosną, jeszcze trochę to wszytsko będzie bardzo drogie, obecna sytuacja niestety potęguje to wszystko.

Co do fotelika to nasz zaczął wymiotować rok temu( miał 3,5 roku) jeździ tyłem cały czas, nie chciał odrazu wywalać kasy na nowy fotelik więc kupiłam opaski seaband i sprawdzają się super, młody cały czas jeździ tyłem. Nie wiem tylko od jakiego wieku można je stosować.
 
Do góry