reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

U mnie dziś brak energii córka w nocy dala popalić a potem smacznie spala gdzie ja już nie mogłam. Będzie spaghetti wyszłoby się na spacer ale pogoda nie zachęca. Szaro buro słońca nie widać. 🤔 po tym tantum Verde i hascosepcie gardło nie boli także jeden plus.
Tez podchodzę z rezerwa so ciąży póki serduszka nie usłyszę bo mnie się nadal wydaje ze to sen. o 1 dziecko staralismy się 2 lata dlatego to jest aż niedowierzanie ze tak poprostu bez niczego się udało.
 
reklama
na skurcze na początku ciąży bierz nospe 80mg. Skurcze moga byc niebezpieczne w naszym stanie. Tam wszystko sie rozciaga i robi miejsce Nowemu Życiu🥰 ja jutro koncze 10tc i jestem na mega dawkach luteiny od poczatku... w każdej postaci. Dopochwowo, podjezykowo i podskornie. Najskuteczniejszy jest Lutinus 100mg(dziala jak 200mg luteiny dopochwowej) a juz jak naprawdę zle sie wchlania to mercedesem wśród proga jest prolutex.
próbowałaś Crinone?
 
Witam niedzielnie😃
U nas słonecznie wiec jak się postanowię pożegnać z łóżeczkiem to podjedziemy gdzieś „ zmęczyć” piesia i obiecałam syna na płac manewrowy wsiąść…

Na obiad w planie kalafiorowa i kotlety cielęce z sałatka ziemniaczana, sernik upiekliśmy wczoraj.

Właśnie się dowiedziałam ze najprawdopodobniej za tydzień straż pożarna sobie zrobi ćwiczenia w moim ogrodzie- będą drzewo ścinać ( wielka stara czereśnia) i muszę wymyślić czym chłopów nakarmić…
 
Dzieki dziewczyny za informację, cos slyszalam o Czechach. Mam dwoje dzieci i nigdy nie robilam testu pappa, ale jednak jestem coraz starsza w tym roku 34 lata i świadomość ze chyba bym nie podołała z chorym dzieckiem, aczkolwiek przerwanie ciąży byłoby dla mnie ogromnie trudne ze względu na wiarę. Ehh to ciężki temat, muszę jeszcze z mężem to omówić.
Pamiętajcie, że test pappa służy nie tylko wykrywaniu wad płodu, ale tez ocenie ryzyka stanu przedrzucawkowego i zaburzenia wzrastania płodu.

Ja planuję nifty przy najbliższej wizycie 18.03 (10+2), ale z tych względów powyżej ginekolog powiedziała, że rekomenduje też test pappa przy okazji prenatalnych 31.03.
 
Dziewczyny, mam pytanie do Was wszystkich. Macie czasem takie pokluwania w szyjce, jakby w pochwie? Nie sa silne ale tak od wczoraj mnie pokluwa co jakis czas... I moze mi sie wydaje, ale jak stoje to wtedy bardziej pokluwa..jak usiądę jest okej. Ktos tak ma? Zanim zaczne czytać google o skracajacej sie szyjce wole spytac sie u źródła - czyli Was. To moja pierwsza ciąża więc przyznaje sie do braku doświadczenia a do wizyty mam jeszcze 2 dni 😅
 
reklama
Do góry