reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Ty jak zwykle mi tu robisz smaki 🥴 ja myślę cos z pomidorami i mozzarella dzis na kolację zrobić 🤤 i jeszcze chodzi za mna mrożona kawusia z kostkami lodu i syropem kokosowym 😍
ja wiem, zła kobieta ze mnie 😂 ja często do piersi z kurczaka z ryżem robię sałatkę z mozarella i pomidorów ;) idealnie się zgrywa ❤️
 
reklama
Ja dzisiaj spałam rano ponad dwie godziny. Później byłam 3 godziny z synkiem na spacerze. Pięknie dzisiaj jest. Teraz cokolwiek bym nie chciała zjeść i zjem to zaraz mnie mdli … 😔
 
dzisiaj 6+2 w dzień wizyty będzie 6+5 😊
ja widzialam sliczne silne serducho i fasolka o wielkosci 4.7mm jak bylam w piatek a wtedy mialam 6+0 lub ewentualnie 6+2 ( w zaleznosci czy patrzec od OM czy od zaplodnienia ).
Dzisiaj mam 6+5 powiedzmy, a nastepna wizyte z USG bede miala dopiero przy genetycznych w 12tc .
takze czeka mnie spoooooro czekania -_-
 
Najwazniejszy jest przyrost bety. Ja też wariowałam ale dziewczyny mnie tutaj cały czas wspierały i miały racje - bo jedna w 5tyg ma wieksza bete inna mniejsza a to jedynie zależy od momentu zapłodnienia. Jedna ma owulacje wczesniej, druga pozniej - a wiadomo beta rosnie od zapłodnienia. Więc stąd takie duze różnice. Więc wielkoscią bety sie nie martw - najwazniejsze zebyś po 2 dniach miała minimum 66% przyrostu bety, wtedy wiesz ze ciąża sie rozwija. Badz dobrej myśli 😘
Hej dziewczyny, pierwsza bete robilam 24- wynik 204U/l, nastepna beta sprawdzana dzis po rownych 96h-wynik 969 U/l. Chyba dobry? Co sadzicie?
Ostatnia miesiaczke mialam 20.01 takze teoretycznie jest to 5tydzien ciazy i 4 dni, jednak owulacja byla dopiero 10.02 wiec 2,5tyg temu. Do ginekologa zapisana jestem na 10.03, myslicie ze bedzie juz cos widac? 😇
 
Hej dziewczyny, pierwsza bete robilam 24- wynik 204U/l, nastepna beta sprawdzana dzis po rownych 96h-wynik 969 U/l. Chyba dobry? Co sadzicie?
Ostatnia miesiaczke mialam 20.01 takze teoretycznie jest to 5tydzien ciazy i 4 dni, jednak owulacja byla dopiero 10.02 wiec 2,5tyg temu. Do ginekologa zapisana jestem na 10.03, myslicie ze bedzie juz cos widac? 😇
a wpisywałas w kalkulator? 🤔
 
Ja dzisiaj zrobiłam zupę warzywna bo tak mnie naszło. Zjadłam ale z każdą łyżka było coraz gorzej.
Za to wczoraj upiekłam sobie ziemniaczki i zjadłam trzy porcje :D
Jednak muszę suche jeść.
 
Hej dziewczyny, pierwsza bete robilam 24- wynik 204U/l, nastepna beta sprawdzana dzis po rownych 96h-wynik 969 U/l. Chyba dobry? Co sadzicie?
Ostatnia miesiaczke mialam 20.01 takze teoretycznie jest to 5tydzien ciazy i 4 dni, jednak owulacja byla dopiero 10.02 wiec 2,5tyg temu. Do ginekologa zapisana jestem na 10.03, myslicie ze bedzie juz cos widac? 😇
Coś tam na pewno będzie widać;) przyrost bety jest więc też dobrze.
Teraz tylko czekać na usg.
 
reklama
Do góry