reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

U mnie też jednego dnia objawy są innego ich nie ma. Dziś strasznie mnie boli głowa, to chyba z niewyspania, bo późno wczoraj wróciłam i jeszcze młody w nocy przyszedł do nas, a to gwarancja niewyspania.

Czy u Was na stacjach benzynowych też taki szał, u nas straszne kolejki, wczoraj w drodze do Wawy nie było stacji na której nie było by korków, ludzie chyba sami się nakręcają. Nic dziwnego, że ceny zaraz pójdą w górę...
Moj znajomy pracuje na stacji i dzis mi radził abym zalała pod korek samochody. Nie wiadomo co bedzie. Od wczoraj na litrze jest o 40 gr więcej. Oczywiście pisze o cenach w Warszawie.
 
reklama
Uff dopiero wyszłam, jest serduszko ❤️, z om 7+1 z USG 7+4, zarodek ma 13 mm, strasznie się cieszę
ojej gratulacje jak cudnie!!! ciesze sie razem z Tobą 😍😍😍! niech pesteczka zdrowo łądnie rośnie!
Cześć kochane, za niecała godzinę wyjeżdżam do szpitala.
Trzymajcie kciuki żeby usg było owocne ❤️
Trzymam mocno kciuki!! daj znać jak tylko cos bedziesz wiedzieć!🥰
6+ tydzień ciąży ;) kropek 4.7mm i serduszko biło ❤️❤️
O już po?? Ja nie nadążam juz nadrabiać wiadomości 😂 Jaka sliczna pesteczka malusia!! ciesze sie bardzo że serduszko już biło!!!!
 
reklama
Do góry