reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny.. beta HCG z 16.02 13773 .. beta z dzisiaj 50561. Dwudniowy przyrost to 45%… błagam powiedzcie ze ona po prostu zwolniła.. wiem, ze żadna nie jest lekarzem.

Już czytam o braku rozwoju ciąży.. i poronieniu. 😔
Kiedyś czytałam że beta szybko wzrasta tylko do pewnego momentu a później zdecydowanie zwalnia. Nie martw się na zapas
 
Własnej się dowiedziałam że mój dziadek ma raka płuc z przerzutami do wątroby więc rokowania raczej marne...
Będąc w pierwszej ciąży pochowałam babcie też z powodu raka płuc, a teraz dziadek...
Eh...
Też mi bardzo przykro kochana, Babcia I Dziadek którzy mnie czesciowp wychowali (jak Mama była za granicą a Tata z Mała dziewczynka to wiadomo ciężko ) ostatnio bardzo podupadli na zdrowiu tak że mało co z domu wychodzą No mają różne choroby i prawie nie chodzą a tak sobie kiedyś marzyłam żeby doczekali prawnuka i się nim cieszyli a teraz różnie może być...
 
Ja tak samo, do południa totalna blokada ledwo herbatę wypijam. Poźniej normalnie ale jem mniej niż zwykle, szybko sie zapycham. Na wieczór czasem miewam smaki ale dziubię okruszki, nic wielkiego.

Dzisiaj zrobiłam kurczka i szparagi w miodzie, sosie sojowym i sezamie z ryżem 😍🤤🤤 i tak teraz byłam w kuchni kęsa ukraść bo chodzą za mną takie smaki 🤪
Ja to w ogóle dań obiadowych od wczoraj nie przyswajam tylko jakąś kromkę, tosta i Herbaty..
 
Ja to w ogóle dań obiadowych od wczoraj nie przyswajam tylko jakąś kromkę, tosta i Herbaty..
Tosty 😎 zjadlabym takiego Twojego tosta teraz! Ja musze miec ciepłe jedzenie zeby czuc radość, a tosty wchodzą w gre🤣 to Ty schudniesz na takim jadłospisie 😅 bedziesz fit mama po porodzie
 
Jak cię czytam to z całą sympatią kolejny raz dochodzę do wniosku,że prawda jest w powiedzeniu,że niektóre kobiety są do tematu ciąży itp stworzone
Dużo zależy od Nas samych i naszego nastawienia 😊
Moja poprzednia ciąża była bezproblemowa. Zero mdłości, wymiotów i złego samopoczucia to też dużo ułatwiało.
A poród - 8h , wspominam bardzo dobrze. Urodziłam synka 4000g bez pęknięcia, bez nacięcia i bez znieczulenia 😊
Fakt że do porodu przygotowywałam się całą ciąże. Jak miałam już małego na sobie to powiedziałam do położnych "nie było tak źle! Obyśmy spotkały się za rok" - pewnie myślały że bredzę 😎
 
Jak cię czytam to z całą sympatią kolejny raz dochodzę do wniosku,że prawda jest w powiedzeniu,że niektóre kobiety są do tematu ciąży itp stworzone
Milo sie czyta jak ktoś ma takie pozytywne podejście jak @Ohmess to fakt 🥰 mnie tez ogromnie pocieszyła tym wpisem ale nie ujmujmy dziewczynom które gorzej przeszly krzywe cukrowe i bardzo zle wspominają te badania tutaj w komentarzach ❤️ to nie znaczy ze nie są stworzone do tematu ciąży. Ciąża to nie tylko róże i maliny i fajnie ze dziewczyny sie dzielą tutaj wszystkim 🥰
 
reklama
Ja non stop mogłabym jeść kolorowe: polbagietka,masło, ser, szybka, jajko, pomidor, ogórek, szczypiorek .. jem to ostatnio dzień w dzień 😏
 
Do góry