reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
nie idzie mi picie wody w ogóle,jakieś soki herbaty tak ..ale woda nie wchodzi 😪
To nie na raz...Ja małymi łykami i jednak ta butelka 2 i schodzi. Postawilam sobie na komodzie w holu i tak co przechodzę to łykam.
Na pewno na cukry lepiej,na ból głowy czy po jakimś wysiłku lepiej.
Tak na szklanki na raz też by było ciężko
 
A jak u Was wygląda sprawa picia wody? Czytam, że powinnam przyjąć około 2,3 litra dziennie... Dla mnie to konkretne wyzwanie 😁
Ja wypijam okolo 1,5l-2l dziennie. Ale raczej 1,5l dziennie czystej wody. Czasem mam gorsze dnie i wypijam za mało, ale i tak pije wiecej niz kiedykolwiek 😅 do wc wstaje w nocy bez względu czy wypije duzo czy mało
 
To nie na raz...Ja małymi łykami i jednak ta butelka 2 i schodzi. Postawilam sobie na komodzie w holu i tak co przechodzę to łykam.
Na pewno na cukry lepiej,na ból głowy czy po jakimś wysiłku lepiej.
Tak na szklanki na raz też by było ciężko
No tak, ja mam 1 butelkę 1,5l i chodze wszędzie z nią i tak co chwila lykam. Na szklanki bym sie pogubiła z moją aktualna pamięcią 😅 a tak to widzę ile ubylo z butelki i wiem gdzie jestem
 
Dziewczyny, a czy to prawda że od L4 100% nie są odciągane składki, tylko sam podatek? Bo jeśli tak to rozumiem że dostajemy więcej niż normalną wypłatę. Czy jednak skladki są odciągane, czyli dostajemy tyle co miesięczne wynagrodzenie?
u mnie za marzec wyszlo w związku z tym wiecej niz standardowo netto dostawałam. Sam podatek odciagniety, bez składek. Ale to już zasiłek chorobowy u mnie. Na l4 jestem od 25.01
 
Ja wypijam okolo 1,5l-2l dziennie. Ale raczej 1,5l dziennie czystej wody. Czasem mam gorsze dnie i wypijam za mało, ale i tak pije wiecej niz kiedykolwiek 😅 do wc wstaje w nocy bez względu czy wypije duzo czy mało
oo ja na siku leżąc w łóżku zanim zasnę 2x, w nocy 2x i z rana też...bez znaczenia ile wypije. Choć pije na noc pół kubka kakao.
Ale ciężko z piciem wody idzie... zmuszam się Ale różnie wychodzi.
Przy stymualcji kazał dr pić 3l dziennie na lepszą jakosc komórek i piłam. Tony plastikowych butelek wywalam... wyczytalam i dietetyk potwierdził ze nie powinnam pić z plastikowych butelek bo zawiera bifenol, co to szkodliwy jest dla dziecka i matki. Poradził zakupić butelkę z filtrem dafi/brita i powiem ze jest super! Woda z kranu jest zawsze. Nie trzeba pamiętać o kupowaniu zgrzewek wody i wywalac plastikow. Moja ma pojemność 0.6 więc 2-3 pelne dziennie można wypic
 
No tak, ja mam 1 butelkę 1,5l i chodze wszędzie z nią i tak co chwila lykam. Na szklanki bym sie pogubiła z moją aktualna pamięcią 😅 a tak to widzę ile ubylo z butelki i wiem
Ojjj taaaak... z pamięcią jest tak, że do wody kupiłam sobie bidon, a do tabletek kasetkę, bo inaczej zdarza mi się nie pamiętać czy brałam tabletki, czy tylko chciałam, czy wypiłam szklankę, czy pięć😁
 
Ojjj taaaak... z pamięcią jest tak, że do wody kupiłam sobie bidon, a do tabletek kasetkę, bo inaczej zdarza mi się nie pamiętać czy brałam tabletki, czy tylko chciałam, czy wypiłam szklankę, czy pięć😁
Oo kasetka dobry pomysł! Bo właśnie ja mam zaniki co do tabletek 😅 i wysilam sie przypominając sobie czy to co pamiętam, to ja dzisiaj wzielam tabletki czy to wczorajsze było 😅
 
reklama
Do góry