reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Witam

Ale stron produkujecie😏

Ja mam prenatalne 13+1, ja robiłam termin to mnie poinformowano ze w AT robią w zasadzie tylko 13 i 14 TC a jako ze w 13 pływam w Grecji to mi został tylko 14:-)

Ja wczoraj zdychalam na niskie ciśnienie i ból głowy- dzisiaj na szczescie ok

Dla pracujących dobra wiadomość- jeszcze 3 razy i znowu weekend🤩
 
reklama
wybacz kochana, gdybys tu nie napisała to bym nie zauważyła, zero powiadomień na telefonie ze dostałam pw 🤯
niestety aplikacja na telefon nie ma opcji o wiadomościach priv... I się okazuje że rozmowa na priv trwa po kilka dni Hahah bo poki sie zobaczy czyjąś wiadomość to mijają godziny i w drugą stronę też🤦‍♀️
 
A rak w ogóle to wywaliło mi brzuch od rana, normalnie śmiech na sali, gdzie ja jestem aż wklęsły brzuch poza kresem ciąży 😂🙀 dzisiaj wg usg 9+0 ….
 

Załączniki

  • IMG_3792.jpg
    IMG_3792.jpg
    81,2 KB · Wyświetleń: 83
  • IMG_3804.jpg
    IMG_3804.jpg
    83,8 KB · Wyświetleń: 80
Mi wychodzi 11+5, dzwoniłam się zapisać, podałam pani aktualny tydzień i sama mi ustaliła termin

22.03 idę do swojego gina, jak powie, że za wcześnie to spróbuję zmienić
Ja też będę mieć w 11+4, trochę mnie martwiło że za wcześnie ale dzwoniłam dopytać i powiedzieli że będzie okej. Zobaczymy co z tego wyjdzie, najwyżej będę powtarzać :)
 
Dzien dobry :) Nie wiem co sie dzieje ale kolejny dzien sloneczko mnie wita za oknem 😁
Mietowa25 jak moj najstarszy sie rodzil to wszystkie kolezanki tez chlopcow mialy, to samo znajome ze szkolnych lat, babcia lamentowala, ze jak sie sami chlopcy rodza to wojna idzie... Jak chodzilam w ciazy z corka to wkolo same dziewczynki znowu sie rodzily 😂
k.a.r.o.l.a my to sobie poczekamy na te nasze dzieci... Dziewczyny beda juz dawno smigaly z malymi ssakami przy piersiach a my jeszcze bedziemy sie turlac :D
DianaO to moze dziewczynka swoj charakterek pokazuje? 😁
Iwkar powodzenia na wizycie :)
Sejfik dalas rade, brawo ty :)
Z ciekawostek glukozowych. Jak poszlam na to badanie tu w UK to sobie wzielam cytryne (tak jak w PL) ale tutaj to bylo jak jakas lemioniadka. Slodkie w miare ale mozna bylo spokojnie wypic, bez zadnych problemow a w PL to swinstwo okropne :D
Magdalenams chipsiki z rana zamaist sniadania 😁
A gdzie tak śniadanie:D ja już zjadłam dwie bułki z ogórkiem, jabłko i pół gruszki, do tego meliska ale nadal bylo źle a czipsy mnie ratują:D najlepsze maczugi keczupowe ale niestety nie było;)

W polsce jest glukoza cytrynowa. Jest minimalnie lepsza :D
Ja też będę mieć w 11+4, trochę mnie martwiło że za wcześnie ale dzwoniłam dopytać i powiedzieli że będzie okej. Zobaczymy co z tego wyjdzie, najwyżej będę powtarzać :)
Ja z pierwszym synem robiłam w takim tc to można było wszystko zbadać, nie było widać płci tylko a ginek nie chciał strzelać. Nie miał pewności. Ale i tak stwierdzil że lepiej jakbym przyszła później. W drugiej ciąży już byłam w 12 i teraz tez.
 
Widzę, że nie tylko u mnie dziś tragedia... wczoraj względnie tylko rano i troszkę wieczorem mdlilo. A dziś nie dość że się nie wyspałam, obudziłam się z mega katarem, i już kilka razy wymiotowałam. Zrobiłam kawę, jeden łyk coś nie tak, drugi No tragedia, trzeci łyk... Bełt... chyba będę musiała dziś się obejść bez kawy. 🤯
Ja dzisiaj trzeci dzień z bólem zatok. Wczoraj to było tak źle że wzięłam tabletkę przeciwbólową bo nie dałam rady. Codziennie biorę irigasin i dzisiaj już tak głową nie boli...
 
Widzę, że nie tylko u mnie dziś tragedia... wczoraj względnie tylko rano i troszkę wieczorem mdlilo. A dziś nie dość że się nie wyspałam, obudziłam się z mega katarem, i już kilka razy wymiotowałam. Zrobiłam kawę, jeden łyk coś nie tak, drugi No tragedia, trzeci łyk... Bełt... chyba będę musiała dziś się obejść bez kawy. 🤯
oj i ja dziś mam taki dzień. W sumie to od wczoraj, a już w sobotę się „pochwalilam” że nudności mnie ominęły. To mi doszły wymioty i biegunka. Dziś zostałam w domu, bo jak mnie łapią wymioty to ledwo dobiegam do łazienki. A najgorzej jak poczuje gdzieś jakiś zapach: mięso, cebule itp…
 
oj i ja dziś mam taki dzień. W sumie to od wczoraj, a już w sobotę się „pochwalilam” że nudności mnie ominęły. To mi doszły wymioty i biegunka. Dziś zostałam w domu, bo jak mnie łapią wymioty to ledwo dobiegam do łazienki. A najgorzej jak poczuje gdzieś jakiś zapach: mięso, cebule itp…
Ja tak miałam w niedziele jak pojechaliśmy na festyn polski a ludzie wokół jedli bigos. Szybciej stamtąd wyszliśmy niż przyszliśmy 🤭
Ratuje się flipsami, dobrze, ze córka jest flipsozerca to mam pod dostatkiem . Póki co wchodzą.
 
reklama
Do góry