reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

ja sobie cały tydzień folgowałam, na luzie mocno, nie przemęczalam się 😂 ale od jutra trzeba starszaka do szkoły prowadząc na 8:45 także będzie jazda bez trzymanki, bo chodzenie gdziekolwiek jak non stop kręci mi się w głowie nie jest na czele moich ulubionych zajęć chwilowo 😂
Witaj w klubie kręcącym się w głowie. Ja bez windy z 4 piętra chodzę na spacery z córką, a czasami po mieszkaniu mi trudno się przemieścić 🙈
 
reklama
Oj Ja też od jutra wożę do przedszkola ale wolę to niż jak się leją w domu :p
twój tez się leja non stop 😂? U mnie młodszy terroryzuje starszego 😂 starszy nauczył go bicia i tak oto młodszy tłucze starszaka a starszak co 30 sekund drze się „mamo, on mnie znowu kopie” 😓 ręce opadają .
 
Ja już się umówiłam na prenatalne na 25.03. Zarezerwowałam termin w razie czego bo mój ginek jest oblegany. Będzie 12tc i parę dni także myślę że pasuje.
Dziewczyny czy Wy czaicie że na prenatalnych już będziemy mogły poznać płeć?! :D Ja narazie nie skorzystam bo nie chcę ale na połówkowych już bym chciała wiedzieć:)
ja w 16tc jadę prywatnie na usg 3D mające na celu stricte sprawdzenie płci 🥰 zrobiłam tak z młodszym, bo u starszaka od razu na połówkowych znaleźli 😅
 
U mnie rok, Mały jest z września i obecnie powinien być termin na początek października, obawiam się, że może będzie końcówka września, nie dostałam okresu po porodzie, więc ciężko policzyć. Przepraszam Dziewczyny, że rzadko się odzywam, Synek teraz jest dość wymagający chyba ze względu na zabkowanie, do tego nie czuję się najlepiej i czekam aż ten pierwszy trymer minął, żeby już było lepiej. We wtorek wizyta, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

Dziewczynom, którym się nie udało, bardzo Wam współczuję.. Jeszcze wszystko się ułoży i urodzicie zdrowe Maleństwa!
A tak z ciekawości, jaka różnice wieku będą miały/mają wasze dzieci?

U mnie będzie 8 lat - mam wrażenie, że sporo, ale los tak chciał ;)
 
Witaj w klubie kręcącym się w głowie. Ja bez windy z 4 piętra chodzę na spacery z córką, a czasami po mieszkaniu mi trudno się przemieścić 🙈
ja mam problem z szybszym ruszeniem głowa bo się robi helikopter 😂😂😂😂😂
Mam nadzieje ze nie wpakuje się w anemię - mam do tego mega tendencje
 
twój tez się leja non stop 😂? U mnie młodszy terroryzuje starszego 😂 starszy nauczył go bicia i tak oto młodszy tłucze starszaka a starszak co 30 sekund drze się „mamo, on mnie znowu kopie” 😓 ręce opadają .
U mnie się biją, kłócą, krzyczą. Ale jest też tak że się ładnie bawią, przytulają, całują:D
ja w 16tc jadę prywatnie na usg 3D mające na celu stricte sprawdzenie płci 🥰 zrobiłam tak z młodszym, bo u starszaka od razu na połówkowych znaleźli 😅
U mnie w pierwszej ciąży poszłam wcześnie na prenatalne bo jakoś w 11 tc I nie było widać płci, dowiedziałam się później. W drugiej prenatalne w 12 tc I już dzyndzel był. Mam zdjęcia w 3d obu siusiakow 🤭
No i mam piękne zdjęcia buziek:) najlepsze wychodzą na połówkowych.
 
Ja pewnie gdzieś w nadchodzacym tygodniu będę miała kontakt od położnej aby założyć kartę ciąży i te pe.

Następne usg w okolicy 10-12 tc czyli na moje końcówka marca a początek kwietnia. Genetyczne.
Trochę się ich cykam, jak każda matka w sumie ;) ale tym razem wyłapałam ze jestem w ciąży mocno szybko, wiec i papierosy od razu odrzuciłam i energetyki.
I od pierwszego testu łykam witaminy z kwasem foliowym.
Wiem, ze to nie daje zadnej gwarancji na zdrowego brzdąca ale trzymam kciuki żeby jednak …..
Robimy co możemy...a mój chłop sie chwali że Szymek O z ogonkiem na dół pisze na brata 😅🤣😂 ja z nimi zwariuję ;)
 
Ja już się umówiłam na prenatalne na 25.03. Zarezerwowałam termin w razie czego bo mój ginek jest oblegany. Będzie 12tc i parę dni także myślę że pasuje.
Dziewczyny czy Wy czaicie że na prenatalnych już będziemy mogły poznać płeć?! :D Ja narazie nie skorzystam bo nie chcę ale na połówkowych już bym chciała wiedzieć:)
Ja nawet jak teraz poznam płeć, będę podchodziła do tego bardzo sceptycznie, chyba że dostanę zdjęcie 😉
Z synkiem poszłam na prenatlne w 12 tc ciąży, lekarz powiedział że dziewczynka, a w 20tc ku radości męża okazało się, że chłopiec i mamy synka 😀
 
Ja nawet jak teraz poznam płeć, będę podchodziła do tego bardzo sceptycznie, chyba że dostanę zdjęcie 😉
Z synkiem poszłam na prenatlne w 12 tc ciąży, lekarz powiedział że dziewczynka, a w 20tc ku radości męża okazało się, że chłopiec i mamy synka 😀
I wg mnie ten 20 tc juz pewny...No ale bywa tak i siak ..Kuzynka syn syn..a to była pępowina i córka jest ostatecznie haha
 
reklama
Do góry