reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

O jeszcze mi się przypomniało, ze miałam kiedyś tu zapytać, nie wiem czy mamy osobę, która zna sie na takich sprawach ale spróbuje.
Mam w pracy umowę na pół etatu i na czas określony, kończy mi się z końcem sierpnia. Wiem, ze skoro jestem w ciąży to automatycznie powinna mi się przedłużyć do dnia porodu tylko nie wiem czy musze przekazać jakieś dokumenty, zaświadczenie o terminie porodu czy coś takiego. Może któraś z Was będzie się orientować
 
reklama
Jak się czujecie?:) Coraz bliżej terminu . 🙂
Ja co prawda termin na koniec października ale od kilku dni trochę gorzej się czuje, pochodzę trochę i szyjka mnie pobolewa, tak jakby kłuje. No i spać nie mogę w nocy a rano już o 5 jestem na nogach ale w pierwszej ciąży miałam tak samo, z tym, ze wtedy w dzień mogłam sobie pozwolić na więcej odpoczynku 😀
 
Jak się czujecie?:) Coraz bliżej terminu . 🙂
Mi brzuch przeszkadza. Wielki jakbym miała zaraz rodzić. A pierworodny niecałe 1.5 roku, najchętniej biega z mamą za rączkę. Plecy bolą, spać trudno, boję się porodu i czasu z dwa tygodnie po nim, gdy będę musiała się zajmować dwójką małych dzieci. Najgorsze to spanie...
 
reklama
Dziewczyny ta cukrzyca ciążowa nie jest dla mnie..
Strasznie źle się czuje jak nie zjem słodkiego, mała mi od rana do wieczora buszuje w brzuchu. Jak chodze to czuje jakbym miala zaraz pasc na "ryj" . Cukry mam w normie , na czczo 83 dzis , w dzien roznie 104, 102, 112, 84, 109 itp..
To jest jakas masakra :/ .
Spróbuj sobie zjeść mały kawałek sernika nie za słodkiego z cienkim spodem. To nie powinno podwyższyć cukier. W żabce są ciasteczka jaglane siemięm lnianym, od takiego 1-2 tez cukier Ok. Dobre są owoce które maja mało węglowodanów i są jedzone w małej ilości na drugie śniadanie naprzyklad. Można do takich owoców odrobine jogurtu naturalnego, to tez zadziała ze cukier nie wystrzeli
 
Do góry