reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Po 3 dniach jebi*nego bólu głowy dzisiaj w końcu trochę lepszy dzień, mazurki upieczone, chata ogarnięta.

Życzę Wam Dziewczyny wszystkiego dobrego na te Święta! ♥️♥️ Pięknego i spokojnego czasu dla Was i dla Waszych bobasów, cudownej atmosfery z najbliższymi, dużo uśmiechu i radości a na koniec pełnych brzuszków, pysznej kiełbaski, smacznego jajeczka, samych pyszności, jak najmniej zgagi, zaparć, mdłości, migren itp 😅💛💛💛

Dbajcie o siebie ❣️❣️❣️
 
reklama
Witam dziewczyny! Troszkę mnie było , częściowo nadrobiłam. Okres świąteczny, trochę zluzowałam. 26 marca byłam na prenralnych a tydzień wcześniej miałam PAPPA, o ile USG wyszło w porządku tak, krew mniej, w moimi wieku prawdopodobieństwo zespołu Downa statycznie 1:222, natomiast mi wyszło 1:144. Dostałam skierowanie do genetyka. Płacz i nerwy, lecz zdecydowaliśmy się na NIFTY Pro z w czwartek byłam na pobraniu i teraz czekam...
 
Witam po Świętach, zleciały jak zawsze, choć wyjątkowo my w tym roku nie musieliśmy objeżdżać dwóch rodzin. Byliśmy tylko u moich rodziców, więc było spokojnie. Mam dziś szczepienie syna na ospę i chwilami wariuje że stresu bo po 1 pierwszy raz jedzie z nim mąż do lekarza a po 2 mam nadzieję,że dobrze to zniesie, nie będzie miał wersji ospy poszczepiennej i że ja się nie zarażę [emoji85]

Co do śluzu, ja mam też dużo gęstego, ciągnącego, ale raz biały a raz żółtawy. Ginekolog kazała zrobić wymaz bakteriologiczny z pochwy. Mam nadzieję,że uda mi się jakoś to zrobi w tym tygodniu. Jak kogoś niepokoi ten śluz to może warto.
 
Witam po Świętach, zleciały jak zawsze, choć wyjątkowo my w tym roku nie musieliśmy objeżdżać dwóch rodzin. Byliśmy tylko u moich rodziców, więc było spokojnie. Mam dziś szczepienie syna na ospę i chwilami wariuje że stresu bo po 1 pierwszy raz jedzie z nim mąż do lekarza a po 2 mam nadzieję,że dobrze to zniesie, nie będzie miał wersji ospy poszczepiennej i że ja się nie zarażę [emoji85]

Co do śluzu, ja mam też dużo gęstego, ciągnącego, ale raz biały a raz żółtawy. Ginekolog kazała zrobić wymaz bakteriologiczny z pochwy. Mam nadzieję,że uda mi się jakoś to zrobi w tym tygodniu. Jak kogoś niepokoi ten śluz to może warto.
Kurcze ja tez się martwię ospą. Córka chodzi do żłobka i boje się żeby nie przyniosła stamtąd 😏
 
Witam dziewczyny! Troszkę mnie było , częściowo nadrobiłam. Okres świąteczny, trochę zluzowałam. 26 marca byłam na prenralnych a tydzień wcześniej miałam PAPPA, o ile USG wyszło w porządku tak, krew mniej, w moimi wieku prawdopodobieństwo zespołu Downa statycznie 1:222, natomiast mi wyszło 1:144. Dostałam skierowanie do genetyka. Płacz i nerwy, lecz zdecydowaliśmy się na NIFTY Pro z w czwartek byłam na pobraniu i teraz czekam...
Kiedy wyniki? Trzymam kciuki żeby było wszystko ok!
 
reklama
Do góry