reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Nie pomyliłam. Miałam betę w czwartek 21 tyś. Ponoć ciąża to nie matematyka i nie sprawdzają się te założenia co widać czy jakim poziomie bety. Bardziej chodzi o wiek ciąży. Czas pokaże czy ta moja ciąża się rozwinie tak jak powinna. Oby [emoji173]
Wszystkie jesteśmy dobrej myśli, bo każda tu jest z tego samego powodu. Będzie dobrze❤️sprzęty też nie zawsze idealnie działają, ja byłam po owu a gin tego nie widział, a wg Twojego tc to faktycznie jeszcze może nie być widać
 
reklama
Przejmować się będę jeszcze długo bo te pierwsze tygodnie to jedna wielka niewiadoma, różnie się to może potyczyc i tylko o to chodzi. Spodziewałam się że nie będzie widać serduszka bo jest jeszcze wcześnie chociaż wiadomo że gdzieś z tylu głowy była nadzieja ze jednak może coś już będzie. [emoji846] tak na prawdę chyba będę spokojniejsza trochę dopiero jak wejdę w 2 trymestr
To chyba jak każda z nas 😅 damy radę! Mi na szczęście dni szybko mijają i jakoś nie mam za bardzo czasu na myslenie o ciąży, także mam nadzieje, ze na dobre to wyjdzie :)
 
No ja właśnie od dziś jestem na l4 więc zobaczymy czy właśnie czas nie będzie się dluzyl [emoji28] będę musiała sobie znaleźć zajęcie rano bo mąż w pracy a maluch od 8.30 do 14.30 w przedszkolu [emoji846]
To chyba jak każda z nas [emoji28] damy radę! Mi na szczęście dni szybko mijają i jakoś nie mam za bardzo czasu na myslenie o ciąży, także mam nadzieje, ze na dobre to wyjdzie :)
 
Tak nieśmiało do Was dołączam, póki co test strumieniowy z dwiema kreskamki w dzień spodziewanej miesiączki. Nie mogłam wytrzymać z czekaniem, czułam, że się udało. Objawy przez @ inne niż zawsze, piersi tylko nabrały objętości, ale nie bolą, a w niedzielę jakoś 10 dni po spodziewanej owulacji źle się czułam, wzięłam apap na dokuczliwy ból głowy, a przy podcieraniu zauważyłam przezroczysty śluz o różowym zabarwieniu. Kolejnym razem śluz trochę gęstszy, nieprzezroczysty i brązowawy. Myślałam, że już na serio okres, ale już później nic się nie działo. Moja intuicja mi podpowiadała, że się udało, mój ukochany trochę studził mój entuzjazm. Ale będzie miał niespodziankę 🙃🥰

Wybaczcie taki długi opis, ale jestem podekscytowana. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku, ciąża się utrzyma i w październiku powitamy maleństwo 👶
Jest to moja pierwsza ciąża, późna, bo mam 35 lat, więc trochę tych obaw mam.
 
Dziewczyny robicie jakąś pamiątkę z okresu ciąży? Mam na myśli pamiętnik, który później można dać dziecku.
Kusi mnie ale u mnie to słomiany zapał do wszystkiego i boję się, że w końcu polegnie niedokończony
 
Dziewczyny robicie jakąś pamiątkę z okresu ciąży? Mam na myśli pamiętnik, który później można dać dziecku.
Kusi mnie ale u mnie to słomiany zapał do wszystkiego i boję się, że w końcu polegnie niedokończony
Ja nie robiłam dopiero po urodzeniu mamy taką super ramkę z odciśniętymi w glinie stópkami zaraz po urodzeniu a obok jest zdjęcie jeżeli wszystko będzie ok mam zamiar zaopatrzyć się w drugą taka ramkę plus opaski ze szpitala i zdjęcia z usg wklejone na pierwszej stronie albumu
 
Dziewczyny robicie jakąś pamiątkę z okresu ciąży? Mam na myśli pamiętnik, który później można dać dziecku.
Kusi mnie ale u mnie to słomiany zapał do wszystkiego i boję się, że w końcu polegnie niedokończony
Ja zrobiłam Zośce filmik ze zdjęć i nagrań kopniaków. Z podkładem muzycznym 😉
 
reklama
Dziewczyny robicie jakąś pamiątkę z okresu ciąży? Mam na myśli pamiętnik, który później można dać dziecku.
Kusi mnie ale u mnie to słomiany zapał do wszystkiego i boję się, że w końcu polegnie niedokończony
Ja zapisuje kartki z pamiętnika. Kilka słów na temat tego co aktualnie przeżywamy, co się dzieje. Dosłownie kilka słów i nie codziennie. Później z tego zrobię fajną pamiątkę :)
 
Do góry