reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Witam, no ja dzisiaj ze względu na gorączkę córki i krążącą wokół burze miałam raczej kiepską noc. Nie wiem czy łącznie z przerwami z 2/3 godziny przespałam.
 
Dzień dobry :)
Ja cała noc śpię:) I budzę sie rano koło 8.
Póki co noce przesypiam ale rożnie to bywało we wcześniejszych tygodniach ciąży
 
@kamlik witaj, ja jestem z okolic Łodzi. Zamierzam rodzic w Salve w Łodzi (do szpitala mam ok 50km), ze wzgledu na to, że mój gin tam pracuje :) a Ty juz myślałaś coś?

To jestem w bardzo podobnej sytuacji, też wybrałam Salve i lekarza od nich, no i do szpitala również 50 km.
Ta odległość stresuje mnie najbardziej, że nie zdążę dojechać albo nie będzie miejsc i mnie odeślą i co ja wtedy zrobię. Ciąża bez zagrożeń, wszystko prawidłowo więc póki co nie mam wskazań do cesarki tak więc jeszcze bardziej mnie to stresuje.
 
Dziewczyny a jakie bierzecie witaminy ? Ja od 13 tyg biorę prenatal duo takie najważniejsze witaminy dla kobiet w ciąży. Oczywiście wczesniej brałam wit D i kwas foliowy. Tam macie tez kwas foliowy, choline. Żelazo jod itd. Mi polecil mi taki bardzi fajny farmaceuta juz po 50 ładnie ale zawsze dobrze mi doradzi. I uwierzcie ale problemu żadnego nie mam z wynikami. Wszystko w normie póki co;) Przesyłam screena tych witamin .



Zobacz załącznik 985205

Ja póki co wyniki mam idealne i nie biorę żadnych witamin :).
Chociaż mój lekarz poleca Femibion, ale nie wiem czym się różni od pozostałych suplementów. Myślę, że wszystkie są bardzo podobne.
 
reklama
Ja póki co wyniki mam idealne i nie biorę żadnych witamin :).
Chociaż mój lekarz poleca Femibion, ale nie wiem czym się różni od pozostałych suplementów. Myślę, że wszystkie są bardzo podobne.

Skład jest taki sam jak u innych (kwas foliowy, DHA jod, witamina D3), ale różnią się dawką.

Mi ginekolog zaleciła femibion, ale zmieniłam na symvital mama, bo te 2 mają dawki jakie zalecane są kobietom w ciąży. Np. witamina D3 zalecana dawka: 50, a femibion 10 bodajże lub 20.
Jeśli nie bierzesz ok, ale dla tych co biorą, a ja biorę zwracajcie uwagę na dawkę. To jest najważniejsze.

Ja w szoku jestem, że przed ciążą miałam idealne wyniki, jak to mówil lekarz godne pozazdroszczenia, a teraz? No z miesiąca na miesiąc coraz gorzej. Dlatego biorę.
 
Do góry